OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.10.2017

1. Dzisiaj zmiana tajemnic róż różańcowych, Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej i różaniec o godz. 15.15.

2. Jutro (16.10) rocznicę swoich święceń biskupich obchodzi Ks. Abp. Senior Józef Michalik. Pamiętajmy w naszych modlitwach.

3.W najbliższy wtorek o godz. 10.00 msza święta z udziałem uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z okazji Dnia Papieskiego. Po mszy świętej wieczorowej spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

4. W środę(18.10) o godz. 10.30 msza święta sprawowana w intencji par małżeńskich przeżywających złoty Jubileusz małżeństwa. Podczas nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30 modlić się będziemy w intencji Służby Zdrowia w dniu ich patronalnego święta św. Łukasza. Naszą modlitwą obejmiemy też Solenizantów tego dnia, a szczególnie naszego ks. Łukasza.

5.W czwartek( 19.10) o godz. 14.00 msza święta z racji Dnia Patrona Powiatu Brzozowskiego Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.

6. W czwartek(19.10) zapraszamy na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.30, mszę świętą i krótkie spotkanie formacyjne przygotowujące do sakramentu bierzmowania uczniów klas III Gimnazjum.

7. Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu zaprasza w najbliższą sobotę(21.10) wszystkich członków Dzieła Pomocy Powołaniom w przeddzień wspomnienia bł. ks. Jana Wojciecha Balickiego na Pielgrzymkę do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu. Rozpoczęcie uroczystości o godz. 9.30. Msza święta o godz. 10.00 a następnie spotkanie w Wyższym Seminarium Duchownym, gdzie m. in. zostanie wystawiona sztuka „Andrzej Bobola uczy się umierać” w wykonaniu alumnów. Zapraszamy do uczestnictwa w tej Pielgrzymce. Wyjazd indywidualnie.

8.Dziękujemy parafianom rejonu Horybek za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o  przygotowanie liturgii Mszy świętej na godz. 11.00 parafian rejonu Podlesie. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Misyjną. Taca przeznaczona jest na misje.

9. Już dzisiaj można nabywać przed kościołem nasze parafialne kalendarze w cenie 7 zł. Rozprowadza je młodzież naszej parafii, a złożone ofiary z tego tytułu wspomogą w całości ich rekolekcje oazowe.

10. Stowarzyszenie Brzozowski Ruch Konserwatywny w ramach akcji ,,Dawny Brzozów na pocztówce„ przygotowało reprint historycznych pocztówek przedstawiający przedwojenny Brzozów. Pocztówki są dostępne nieodpłatnie tylko w siedzibach Brzozowskich przedsiębiorców oznaczonych plakatem, który również znajduje się w gablocie.

10. Zachęcamy do gorliwego włączenia się w sprawę obrony nienarodzonych, poparcia projektu ustawy o zmianie ustawy z dnia 7 stycznia 1993r o planowaniu rodziny. Na stoliku z prasą katolicką zostały wyłożone listy na których możemy składać podpisy.

11. Zachęcamy do oglądnięcia wystawy różańców wykonanych przez uczniów Szkoły Podstawowej.

12.Wszystkim Solenizantom, w tym naszemu ks. Łukaszowi, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w  tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów. Życzymy miłych spotkań przy rodzinnym stole w gronie bliskich i  przyjaciół. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00