1. Dziś nabożeństwo różańcowe połączone z nowenną do naszej Pani Brzozowskiej o godz. 15.15.Nie będzie zmiany tajemnic róż różańcowych. Przeżywamy dziś Niedzielę Misyjną. Modlimy się za misje na wszystkich kontynentach oraz za misjonarzy, szczególnie za tych, którzy pochodzą z naszej Archidiecezji, a wspominają św. Łukasza Ewangelistę naszą modlitwą obejmujemy Służbę Zdrowia, która potrzebuje szczególnej modlitwy i siły na polu walki z pandemią. Nie zapominamy o naszych dzisiejszych Solenizantach, o naszym księdzu Łukaszu.

2. W tym tygodniu zostaną odprawione dodatkowo Msze święte: jutro (19.10) o godz. 14.00 – Msza święta z okazji Święta Patrona Powiatu Brzozowskiego Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki z udziałem władz samorządowych; w środę (21.10)-Msza święta w intencji Małżonków przeżywających złote i diamentowe jubileusze, a w czwartek (22.10) o godz. 11.00 Msza święta dla diabetyków w Dniu „Światowego Dnia Walki z Cukrzycą.”

3. We wtorek o godz. 18.30 spotkanie trójek klasowych rodziców klas trzecich szkoły podstawowej.

4.Dziękujemy Parafianom rejonu Borkówka za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Mszy świętej na godz. 11.00 Parafian rejonu Rynek.

5. Z racji zbliżającej się Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego zachęcamy, aby skorzystać ze spowiedzi świętej. Dajmy naszym zmarłym ten najpiękniejszy dar w postaci przyjętej Komunii świętej i dar odpustu. Na stoliku za ławkami wyłożone są wzorem lat ubiegłych kartki wypominkowe.

6. Dekret Ks. Arcybiskupa Metropolity Adama Szala (załącznik)

7. W nawiązaniu do istniejącej sytuacji związanej z epidemią bądźmy solidarni i zwracajmy uwagę na tych, którzy żyją obok nas, pytajmy czy czegoś nie potrzebują. Nie przechodźmy obojętnie, ale zainteresujmy się człowiekiem, który jest obok nas, zwłaszcza, jako starszy czy samotny.

8. W zakrystii są jeszcze do nabycia nasze kalendarze parafialne na rok 2021.

9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Zbigniewa Iwanowskiego. Duszę zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

10. Wam kochani Parafianie i obecni pośród nas Goście życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, a wszystkim Solenizantom obfitości darów z nieba danych przez Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego i uproszonych przez świętych Patronów oraz opieki naszej Pani Ognistej.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00