1.Dzisiaj różaniec za zmarłych o godz. 15.30.

2.W środę (11.11) przeżywamy kolejną rocznicę odzyskanie niepodległości porzez naszą Ojczyznę. Dodatkowa msza święta w intencji naszej Ojczyzny z udziałem władz samorządowych o godz. 9.30.Nasza Ojczyzn a obecnie potrzebuje szczególnej modlitwy, dlatego nie pozostawajmy obojętni, ale obejmijmy Ojczyznę sercem i modlitwą.

3. Na czas obostrzeń epidemiologicznych powstrzymujemy przygotowywanie liturgii słowa przez poszczególne rejony parafii.

4. W tym miesiącu( w najbliższą niedzielę) nie będzie też zmiany tajemnic róż różańcowych.

5.Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzozowie kieruje apel następującej treści” Drogi Seniorze, jeżeli masz ponad 70 lat i z uwagi na obecną sytuację spowodowaną występowaniem koronawirusa na terenie kraju, zdecydowałeś się pozostać w domu, a nie możesz liczyć na pomoc rodziny lub sąsiadów i potrzebujesz pomocy w zrobieniu Ci zakupów, umówieniu wizyty u lekarza lub załatwieniu drobnych spraw skontaktuj się w tym celu z ogólnopolską infolinią pod nr tel:225051111, która przekieruje Twoje zgłoszenie do Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzozowie. Możesz również skontaktować się bezpośrednio z Ośrodkiem pod nr tel 13431054. Osoby, które chcą się włączyć w pomoc dla seniorów mogą zgłosić się przez internet, wypełniając ankietę na stronie www.wspierajseniora.pl. Informujemy również o dyżurze telefonicznym psychologa Ośrodka od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 13.00 pod numerem telefonu 519023075. Szczegóły na stronie www.mops- Brzozów.pl. (Powyższy komunikat wywieszony jest również w gablocie przy bramie głównej).
6. W poniedziałek po Mszy świętej wieczornej zapraszamy do „ Białej Szkoły” trójki rodziców, których dzieci przystąpiły w sobotę do sakramentu bierzmowania w celu podsumowania spraw związanych z bierzmowaniem. Pragniemy też serdecznie podziękować za ofiarę złożoną na dar ołtarza
i wsparcie misji na Ukrainie. Bóg zapłać.

7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Irenę Suchorabską i Urszulę Jajko. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

8. My kapłani życzymy wszystkim Parafianom i Gościom błogosławionego tygodnia. Zamyśleń nad tajemnicą życia, śmierci i wieczności. Solenizantom obfitości darów od Ojca Niebieskiego przez Jezusa Jedynego Pośrednika w Duchu Świętym.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00