Drukuj
Odsłony: 1183


1. Dzisiaj różaniec za zmarłych wspomnianych w Wypominkach po południu o godz. 15.30.

2. Za zmarłych wspomnianych w Wypominkach modlimy się do najbliższej soboty (28.11). Kartki Wypominkowe z 30.11 odczytane zostaną w sobotę.

3. Najbliższa niedziela (29.11) jest pierwszą niedzielą Adwentu. Msze święte niedzielne w okresie Adwentu będą sprawowane jak w każdą niedzielę w ciągu roku. Pierwsza msza święta będzie nie o godz. 6.00 jak to było praktykowane w latach poprzednich, ale o godz. 6.30 a poprzedzą ją Godzinki ku czci NMP tak jak śpiewamy je w każdą niedzielę. Prosimy o zapamiętanie tej zmiany.

4. Od najbliższej niedzieli do nabycia będą opłatki i świece wigilijne. Nabywając świece wspomagamy „ Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.

5. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Andrzeja Surlasa i śp. Tadeusza Kędrę. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie….

6. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa. Niech towarzyszy na ścieżkach waszej codzienności opieka Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.