1. Dziś nieszpory popołudniowe o godz. 15.40.

2. We wtorek po mszy świętej wieczornej spotkanie formacyjno – modlitewne Honorowej Straży NSPJ.

3. W czwartek (11.02) przeżywamy Światowy Dzień Chorego. Hasło brzmi” Jeden jest wasz Nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście (Mt 23, 8). Relacja zaufania u podstaw opieki nad chorymi. W naszej bazylice msze święte z kazaniami i obrzędem udzielenia Sakramentu Chorych na mszach świętych o godz. 9.30 i 16.00.Chorych pozostających w domach zapraszamy do duchowego łączenia się i przeżywania Eucharystii przez naszą parafialną kamerę internetową lub przez Radio Fara, które transmitować będzie Mszę świętą o godz. 11.00 z Centrum Medyczno-Charytatywnym Caritas w Krośnie, a której przewodniczył będzie Ks. Arcybiskup Metropolita Przemyski Adam Szal.

4.W najbliższą niedzielę ( 14.02) rozpoczniemy 40- godzinne nabożeństwo Eucharystyczne przygotowujące nas bezpośrednio do Wielkiego Postu. Po każdej mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej i cichej adoracji. Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną. Za składane ofiary z przeznaczeniem na ten cel , jak również za złożone ofiary kolędowe składamy szczere i serdeczne podziękowanie .

5. Burmistrz Brzozowa zaprasza do korzystania z nieodpłatnej usługi przewozowej „ od drzwi do drzwi „ osoby pełnoletnie, mające trwałe lub czasowe problemy z fizycznym poruszaniem się. Posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności nie jest wymagane. Z tej usługi przewozu można korzystać w różnym celu, jak na przykład udanie się: do biblioteki, do urzędu, na zebranie czy do lekarza. Szczegółowe informacje w Urzędzie Miejskim w Brzozowie oraz na stronie internetowej Gminy Brzozów.

6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej w celu pogłębienia wiadomości. Artykuły zamieszczone we Tygodniku „ Niedziela „ i Gość Niedzielny” są interesujące bardzo na czasie. Obecny „ Gość Niedzielny” zawiera między innymi artykuł Pani doktor Iwony Gawron – Haduch „ Jak dbać o zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży podczas pandemii i nie tylko”.

7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Mariana Depę, Annę Leń, Danutę Lorenc i Marię Lisowską. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

8. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym najbliższym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od majestatu Boga Trójjedynego, opieki Matki Najświętszej, św. Józefa i  Waszych świętych Patronów. Radości ze spotkania przy wspólnym stole rodzinnym.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00