1.Dzisiaj Msze święte jeszcze o godz. 9.30, 11.00, 12.15, 16.00 i 18.00 o godz. 18.00. Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego o godz. 15.45.

2. Jutro drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze święte w porządku niedzielnym. Nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego o godz. 15.45. W pozostałe dni tygodnia o godz. 17.40.

3. Z racji Oktawy Wielkanocy w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. W najbliższą niedzielę – Święto Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego rozpocznie się o godz. 15.00. Przed kościołami w całej Polsce zbierane będą ofiary do puszek z przeznaczeniem na Caritas. Taką ofiarę z przeznaczeniem na Caritas będzie można złożyć do skrzynki z napisem „ Miłosierdzie”. Skrzynka umieszczona będzie pod chórem za ławkami.

5.Dziękujemy Wam kochani Parafianie za uczestnictwo w Liturgii Triduum Paschalnego i duchowe łączenie się przez środki przekazu ( radio, telewizję i internet).Dziękujemy bardzo serdecznie tym wszystkim, którzy zaangażowali się czynnie i pomogli nam głębiej przeżyć dni Triduum Paschalnego: za przygotowanie pięknej Ciemnicy, Grobu Pańskiego i dekoracji kwiatowych. W sposób szczególny dziękujemy Siostrom Służebniczkom posługującym przy parafii (s. Alicji)i Panu Kościelnemu . Panu organiście za prowadzenie śpiewów, Zespołowi muzycznemu Nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Brzozowie za prowadzenie adoracji przy Ciemnicy. Służbie Liturgicznej Ołtarza za posługę przy ołtarzu i wszystkim tym osobom , które włączyły się w przygotowanie Liturgii Słowa. Księdzu Tomaszowi, który czuwał nad całością porządku Triduum Paschalnego. Wszystkim za wszystko mówię staropolskie „Bóg zapłać”.

6. Ogłoszenie Pana Burmistrza dotyczące Narodowego Spisu Powszechnego i Mieszkańumieszczone jest w gablotach przed kościołem. Prosimy o zapoznanie się z treścią ogłoszenia. Ponadto kwalifikacja wojskowa zaplanowana w terminie od 7 kwietnia do 5 maja w powiecie brzozowskim nie odbędzie się w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju. Wezwania otrzymane do stawienia się należy traktować jako nieaktualne.

6.Ufamy , że w chwale Zmartwychwstałego Pana mają udział nasi bliscy , którzy odeszli do wieczności w ostatnim tygodniu: śp. Stefania Tarańska i Helena Walczak. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym…

7. Ks. Arcybiskup Senior Józef Michalikw ostatnim numerze Tygodnika Niedziela składając życzenia Wielkanocne napisał” Prawda o śmierci i zmartwychwstaniu Chrystusa niech nieustannie dynamizuje naszą wiarę, budząc pragnienie codziennego umierania sobie, swojemu egoizmowi, pysze, lenistwu.., aby już od zaraz żyć ze Zmartwychwstałym Zbawicielem, przyjmując Jego naukę i Jego styl życia.” Kochani – stan pandemii i jej bolesne skutki , które wszyscy odczuwamy, przekonują nas o konieczności oparcia się właśniena Jezusie, który przezwyciężył śmierć , a na życie i nieśmiertelność rzucił światło przez Ewangelię. Niech Zmartwychwstały Jezus błogosławi Waszym Domom, Rodzinom. Niech Was obdarzy zdrowiem, pokojem i nadzieją.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00