Drukuj
Odsłony: 1397


1.Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Nieszpory popołudniowe o godz. 15.40.

2. We czwartek przeżywamy liturgiczne święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła.

3. W piątek po Mszy świętej wieczornej kolejny wieczór uwielbienia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie nauki szkolnej dla klas maturalnych.

5.W sobotę(1.05) nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca. Rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 8.30. Dodatkowa Msza święta o godz. 9.30.

6. W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W dni powszednie nabożeństwa o godz. 17.30, zaś w niedziele i Uroczystości o godz. 15.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, uwielbienia Pana Boga wraz z Matką Bożą.
Ze względu na ciągle panującą epidemię nie będzie majówek połączonych z Mszą świętą w poszczególnych rejonach parafii wzorem lat minionych.

7. W najbliższą niedzielę podczas każdej Mszy Świętej aspersja i poświęcenie dewocjonaliów.

8. Od najbliższej środy rozpoczną się próby w kościele dla dzieci przygotowujących się do Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Z tego tytułu od najbliższej środy nie będzie popołudniowego wystawienia Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji, nie będzie też Godziny Świętej w najbliższy czwartek.

9. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w naszej parafii w drugą niedzielę maja ( 9.05) podczas Mszy świętych o godz. 11.00 i 12.45.
Prosimy o zapamiętanie zmiany godziny Mszy Świętej z godz. 12.15 na 12.45.

10. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym najbliższym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy błogosławieństwa Zmartwychwstałego Pana oraz radości paschalnej, która niech przenika wasze serca.