1. Dzisiaj przeżywamy w naszej Parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej na Mszach Świętych o godz. 11.00 i 12.45. Biały Tydzień dzieci pierwszokomunijne przeżywać będą od poniedziałku do soboty podczas Mszy Świętej o godz. 16.00

2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje ( tzw. Dni Krzyżowe). Przed Mszą świętą wieczorną modlić się będziemy, aby Pan Bóg pobłogosławił pracy rolnika, aby nikomu z nas nie zabrakło chleba powszedniego i by w miłosierdziu swoim zachował nas od kataklizmów. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W czwartek (13.05) rozpoczęcie nabożeństw fatimskich. Początek nabożeństwa o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

4. W piątek początek Nowenny przed Uroczystością Zesłania Duch Świętego.

5. W najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otoczmy modlitwą kandydatów do święceń. Nabożeństwo popołudniowe w przyszłą niedzielę połączone z Nowenną do naszej Pani Brzozowskiej o godz. 15.15.
6. W środę(12.05) po Mszy świętej wieczornej odbędzie się spotkanie „Trójek klasowych„ uczniów klas VIII( a,b,c,d) odpowiedzialnych w przygotowanie swoich dzieci do sakramentu bierzmowania w celu omówienia spraw organizacyjnych. Przypominamy, że bierzmowanie będzie miało miejsce 15 czerwca, a Sakramentu udzieli Ks. Abp. Metropolita Przemyski Adam Szal.

7. Na tablicy ogłoszeń przed kościołem zostało umieszczone ogłoszenie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dotyczące składania tegorocznych wniosków. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z treścią ogłoszenia.

8. Księża Michalici w Miejscu Piastowym zapraszają uczniów do zapoznania się z ofertą nauki w prowadzonym przez siebie Zespole Szkół Ponadpodstawowych. Szkoła zapewnia wysoki poziom edukacyjny i 11 kierunków kształcenia licealnego, technicznego i na poziomie szkoły zawodowej. Podobnie trwa nabór szkół średnich w Brzozowie ( ILO, ZSE a w ZSB został utworzony nowy kierunek technik programista. Więcej informacji na banerach oraz stronach internetowych szkół.

9. W minionym tygodniu odeszli do Domu Ojca śp. Helena Żółkiewicz, Joanna Wojtowicz i Aleksander Raszewski. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

10. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym najbliższym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy błogosławieństwa Zmartwychwstałego Pana, Który w swej chwale odchodzi do nieba. Wszyscy życzmy sobie tego zapatrzenia w niebo.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00