1. Nabożeństwo popołudniowe połączone ze zmianą tajemnic róż różańcowych dzisiaj o godz. 15.15.

2. Przed kościołem młodzież naszej parafii zbiera do puszek dowolne ofiary z przeznaczeniem na letni turnus rekolekcyjny Ruchu „ Światło – Życie”. Za złożone ofiary składamy szczere „ Bóg zapłać”. Przypominamy także, że dziś od godz. 9.00 na stadionie MOSIR u w Brzozowie odbywa się piknik charytatywny dla Kubusia z Bliznego.

3. Dzisiaj dodatkowa Msza Święta o godz. 14.00 i spotkanie dla uczestników Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

4. We czwartek (24.06) przeżywamy liturgiczną Uroczystość św. Jana Chrzciciela.

5. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza święta dla uczniów Szkół Ponadpodstawowych o godz. 8.00, zaś dla uczniów Szkoły Podstawowej o godz. 9.30.

6. W piątek po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na kolejny wieczór uwielbienia.

7. Burmistrz Brzozowa informuje, że trwa nabór do Programu „Opieka wytchnieniowa”. Program adresowany jest do członków rodzin lub opiekunów sprawujących bezpośrednią opiekę nad dziećmi z orzeczeniem o niepełnosprawności lub osobami posiadającymi orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności albo orzeczenie równoważne. Osoby zainteresowane usługą w postaci opieki wytchnieniowej proszone są o złożenie wypełnionych KART ZGŁOSZENIOWYCH w Wydziale Spraw Społecznych w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1.

8.W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Teresę Ścibor i Jerzego Krzysztyńskiego. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

9. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom, tym, którzy obchodzą rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa, życzymy obfitości łask płynących od majestatu Boga Trójjedynego, opieki naszej Pani Brzozowskiej, św. Józefa i Waszych świętych Patronów. Radosnych spotkań przy stole rodzinnym. Dzieciom zdrowych i radosnych wakacji.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00