OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 5.11.2017

1. Dzisiaj podczas każdej mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Po południu różaniec za zmarłych o godz. 15.30. Taca przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji. Różaniec za zmarłych w dni powszednie o godz. 17.30.

2.W najbliższy piątek (10.11) podczas Mszy świętej wieczorowej modlimy się w intencji ofiar Katynia i tragedii smoleńskiej.

3. W czwartek na Mszę świętą wieczorową i spotkanie formacyjne przygotowujące do sakramentu bierzmowania zapraszamy uczniów klas II Gimnazjum.

4. W najbliższą sobotę (11.11) przeżywamy narodowe święto odzyskania Niepodległości. W  tym dniu modlimy się szczególnie w intencji naszej Ojczyzny. Uroczysta msza święta z  udziałem pocztów sztandarowych i władz samorządowych o godz. 9.00. Po Mszy świętej przemarsz przed Pomnik Pamięci Narodu

5. Dziękujemy parafianom rejonu Zdrój za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Mszy świętej na godz. 11.00 parafian rejonu Widacz.

6. Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną. Za składane ofiary składamy staropolskie „Bóg zapłać” i gorąco prosimy o pomoc finansową w realizacji podjętych prac remontowo – konserwatorskich.

7. W najbliższą niedzielę (12.11) będziemy przeżywać Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Nie zapominajmy, że w różnych częściach świata chrześcijanie cierpią i  oddają życie za wyznawanie wiary w Chrystusa.

8. Na cmentarzu brzozowskim znaleziono klucze. Są do odebrania w zakrystii

9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku ś.p. Bolesławę Orłowską i Marię Sąsiadek. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

10. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa, my kapłani życzymy Wam obfitości łask płynących od Pana Boga Trójjedynego, opieki naszej Pani Brzozowskiej, świętego Józefa oraz Waszych świętych Patronów. Życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania. Niech nie zabraknie przemyśleń o miłości do naszej Ojczyzny, życiu i przemijaniu.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00