1. Dzisiaj podczas każdej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Nieszpory popołudniowe o godz. 15.40.

2. Jutro wyrusza z naszej Parafii Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę - Grupa św. Wojciecha. Msza Święta na rozpoczęcie Pielgrzymki w naszej Bazylice pod przewodnictwem Ks. Abp. Adama Szala o godz. 7.30.

3. W czwartek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera, patrona Archidiecezji.

4. W najbliższą niedzielę (11.07) Msza Święta o godz. 12.15 sprawowana będzie w intencji zmarłego ks. proboszcza Jana Strojka w rocznicę śmierci.

5. Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną. Wszystkim Ofiarodawcom mówimy staropolskie „ Bóg zapłać”.

6. W dniach od 4 do 15 lipca 2021 r. będziemy przeżywać w naszej Archidiecezji III Diecezjalną Sztafetę Różańcową, której patronuje i błogosławi abp Adam Szal. Wierni ze wszystkich parafii zaproszeni są do udziału w tym wydarzeniu. Sztafeta polegać będzie na tym, że w danym dniu o wyznaczonej godzinie osoby z danej parafii będą w swoich domach (lub innych wybranych miejscach) modlić się odmawiając cały różaniec. Uczestnicy Sztafety Różańcowej swoją modlitwę ofiarują za Archidiecezję, biskupów i kapłanów posługujących w naszej Archidiecezji, za przygotowujących się do kapłaństwa w Seminarium Duchownym w Przemyślu, za zgromadzenia zakonne, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz we wszystkich intencjach, które w dniach trwania 41. Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki będą nieśli pielgrzymi fizycznie idący na Jasną Górę, duchowi pielgrzymi i uczestnicy Diecezjalnej Sztafety Różańcowej. Nasza Parafia podejmuje modlitwę różańcową dzisiaj od godz. 19.20. Osobom, które podjęły się modlitwy różańcowej ( rozważania poszczególnych tajemnic) o wyznaczonej godzinie dziękujemy. Zachęcamy jednocześnie, aby o tej porze włączyć się duchowo do wspólnej modlitwy. Dziełu temu patronuje Radio FARA.
7.We wtorek(6.07)odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sprzęt ten prosimy składać na placu kościelnym przy zakrystii do godz. 11.00. Powyższa akcja prowadzona jest w całej Polsce przez Stowarzyszenie „ Pro Missio” oraz Green Office Ecologic, a przychody z akcji pozwolą na wsparcie dzieł misyjnych.

8. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Józefa Hordij. Duszę zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

9. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa, życzymy Bożych łask, opieki naszej Pani Brzozowskiej, św. Józefa i świętych Patronów. Radosnych spotkań przy stole rodzinnym.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00