1. Dzisiaj nieszpory o godz. 15.40.

2. W środę (1.09) rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza święta dla uczniów szkół branżowych i średnich o godz. 8.00, dla uczniów Szkoły Podstawowej o godz. 9.00.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Modlitwy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych w czwartek od godz. 17.00. Spowiedź święta w czwartek i piątek od godz. 15.30 – 16.30 oraz od godz. 17.00 – 18.00. Zapraszamy dzieci i młodzież, aby skorzystali ze spowiedzi świętej z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego.
W pierwszy piątek miesiąca czuwanie modlitewne prowadzone przez Honorową Straż Serca Jezusowego od godz. 8.45. Dodatkowa msza święta o godz. 9.30. Wymiana bilecików Honorowej Straży podczas każdej mszy świętej. Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w godzinach przedpołudniowych.

4. W sobotę nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca o godz. 8.30. Dodatkowa Msza Święta o godz. 9.30.

5.W najbliższą niedzielę (5.09) podczas Mszy Świętych aspersja i poświęcenie dewocjonaliów. Prosimy o przygotowanie liturgii Mszy Świętej o godz. 11.00 Parafian rejonu Sokół. Na Mszę Świętą o godz. 12.15. zapraszamy rodziców dzieci klas III. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie dotyczące Pierwszej Komunii Świętej.

6. Za tydzień w całej Polsce zbierane będą przed kościołami ofiary z przeznaczeniem na migrantów. W naszym kościele wystawiona będzie za ławkami pod chórem skrzynka z napisem „dla migrantów”, gdzie będziemy mogli złożyć taką ofiarę. Jest to odpowiedź na zaistniałą sytuację w świecie.

7. Od 1 do 15 września w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Brzozowie – będą przyjmowane wnioski o przyznanie pomocy materialnej o charakterze socjalnym – stypendium szkolne dla uczniów zamieszkujących na terenie gminy Brzozów na rok szkolny 2021/2022.

8.Przypominamy, że w dniach 19.09. – 25.09.2021 odbędą się w naszej Parafii Misje Święte, które poprowadzą księża diecezji wrocławskiej ks. Aleksander Radecki i ks. Janusz Zabłocki (posługujący obecnie w Duisburgu w Niemczech). Módlmy się w intencji księży, którzy poprowadzą misje i nas samych, abyśmy napełnieni Duchem Świętym ożywili nasze życie z wiary. W najbliższą niedzielę na stoliku z prasą katolicką wyłożony będzie cały program Misji Świętych.
W gablotach przede kościołem już został umieszczony, więc prosimy powoli zapoznawać się z treścią tego programu.

9. Minął okres wakacyjny. Rozpoczynają działalność w Parafii wszystkie grupy duszpasterskie według harmonogramu lat ubiegłych. W szczegółach prosimy o kontakt z księdzem opiekunem.

10.Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy radosnych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym. Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00