1. Dzisiaj podczas Mszy Świętych aspersja i poświęcenie dewocjonaliów.
Za ławkami pod chórem wystawiona jest skrzynka, do której możemy złożyć ofiarę z przeznaczeniem dla migrantów. Jest to ogólnopolska inicjatywa Kościoła w związku z zaistniała sytuacją na świecie.

2. We wtorek (7.09) po Mszy Świętej wieczornej spotkanie modlitewno – formacyjne dla Honorowej Straży NSPJ w kościele. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

3. W najbliższą środę (8.09) przeżywamy święto Narodzenia NMP. ( W tradycji ludowej Matki Bożej Siewnej). W tym dniu święcimy ziarno siewne i prosimy o błogosławieństwo Boże w pracach jesiennych, aby z czasem ziarno wydało obfity plon i nie zabrakło nam chleba powszedniego. Msze Święte z kazaniami o godz. 6.30, 16.00 i 18.00. Zapraszamy do uczestnictwa w tym dniu we Mszy Świętej.

4. W najbliższą niedzielę(12.09) Mszą Świętą o godz.16.00 Ruch Światło – Życie ( Oaza i Domowy Kościół) z rejonu brzozowskiego zainauguruje nowy rok swojej pracy formacyjnej. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie w Białej Szkole.
Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną. Za każdy dar serca składamy szczere „ Bóg zapłać”.

5. Dziękujemy Parafianom rejonu Sokół za przygotowanie liturgii Słowa na dzisiejszą niedzielę, zaś na przyszłą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Słowa parafian Rejonu Podwale, Kopernika 1,3; Bielawskiego 2.

6. W środę o godz. 17.00 zbiórka dla ministrantów od klasy III – VI, zaś we czwartek o godz. 17.00 zbiórka dla ministrantów z klasy VII I VIII oraz lektorów.

7. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Grupy Biblijnej. Zapraszamy wszystkich, którzy mają pragnienie pogłębienia znajomości Pisma Świętego.

8. Na stoliku z prasą katolicką został wyłożony program Misji Parafialnych. Program ten jest równocześni zaproszeniem każdej Rodziny do wzięcia udziału w tym szczególnym czasie łaski. Prosimy o wzięcie programu do swoich domów i zapoznanie się z jego treścią.

9. Urząd Miejski w Brzozowie informuje, że 6 września (tj. jutro) z terenu miasta Brzozów odbierane będą meble i inne odpady wielkogabarytowe. Odpady te należy wystawić w miejscach dotychczasowego odbioru do godz. 7.00 za wyjątkiem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który należy we własnym zakresie dostarczyć do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znajdującego się przy siedzibie PGK, ul. Legionistów 10.

10. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Antoninę Grześczak. Duszę zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie…

11. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy radosnych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym. Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania. Duchowo też przygotowujmy się do zbliżających się Misji Świętych Parafialnych polecając siebie i Księży Misjonarzy.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00