1. Dzisiaj podczas mszy świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. Nieszpory o godz. 15.40.Taca dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.

2. W tym tygodniu zapraszamy na mszę świętą wieczorową i spotkania formacyjne przygotowujące do sakramentu bierzmowania uczniów Gimnazjum. We wtorek klasy I-sze, w środę klasy III-cie, w piątek klasy II-gie.

3. W piątek (10.02) podczas mszy świętej wieczorowej o godz. 18.00 polecać będziemy Bożemu Miłosierdziu ofiary Katynia i tragedii smoleńskiej.

4. W najbliższą sobotę (11.02) wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to światowy Dzień Chorego. Dzień szczególnej modlitwy w intencji chorych, a zarazem szczególna okazja do okazania im chrześcijańskiej miłości. Msza święta z kazaniem, obrzęd Sakramentu Namszczenia Chorych i nabożeństwo w intencji osób chorych z błogosławieństwem indywidualnym na wzór błogosławieństwa z Lourdes będzie o godz. 10.00. Mszy świętej przewodniczył będzie Ks. Abp Józef Michalik. Zapraszamy do uczestnictwa w tej mszy świętej. Przypominamy, że osoby pragnące przyjąć Sakrament Namaszczenia Chorych w warunkach zwyczajnych wcześniej powinny przystąpić do spowiedzi świętej.

5. Dziękujemy parafianom rejonu Zdrój za przygotowanie liturgii mszy świętej na dzisiejszą niedzielę, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii mszy świętej parafian rejonu Widacz.

6. Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną. Za złożone ofiary już dzisiaj składamy staropolskie „Bóg zapłać”.

7. Zakończyliśmy wizytę kolędową. Bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwość, serdeczność, gościnność i złożone ofiary z tytułu wizyty duszpasterskiej. Niech Boże błogosławieństwo pozostawione w waszych domach towarzyszy Wam w codzienności.

8. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga Trójjedynego. Opieki naszej Pani Brzozowskiej, świętego Józefa oraz Waszych świętych Patronów. Życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00