1. Przeżywamy dzisiaj Dzień Papieski po hasłem „ Nie lękajcie się”. Budujemy żywy pomnik Jana Pawła II wspierając fundusz stypendialny. Ofiary możemy złożyć do skarbony z napisem
„ żywy pomnik św. Jana Pawła II”. Po południu o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe.

2.W najbliższą środę (13.10) ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Początek nabożeństwa o godz. 17.30 ( różaniec, Msza święta z kazaniem maryjnym i procesja światła z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła).

3. Dziękujemy Parafianom rejonu Podlesie za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Mszy świętej na godz. 11.00 Parafian rejonu Potok.

4. Za tydzień Niedziela Misyjna, rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na misje. Również w przyszłą niedzielę o godz. 15.15 różaniec połączony
z Nowenną do naszej Pani Brzozowskiej i zmiana tajemnic róż różańcowych.

5. W naszej parafii od kilkunastu lat działa fundusz stypendialny „Pomóż wzrastać”, którego inicjatorem był śp. Ks. Prałat Franciszek Rząsa. Działa on we współpracy z oddziałem Stowarzyszenia Rodzin Katolickich naszej Parafii. Z pomocy tego dobrego i pięknego dzieła skorzystało już kilkudziesięciu zdolnych uczniów i studentów z naszej parafii. Wszystkim wspomagającym naszą inicjatywę mówimy dziś szczere „ Bóg zapłać” i jednocześnie w miarę możliwości prosimy o dalsze zaangażowanie. Czasem tak niewiele potrzeba, aby przyjść z pomocą drugiemu i wlać promień radości w niejedno serce. Chcących pomóc zapraszamy do stolika z prasą katolicką i zabrania kartki z numerem konta, na które można dokonać dowolnej wpłaty.

6.Burmistrz Brzozowa ogłasza dodatkowy nabór Uczestników do Programu Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej dla dorosłych mieszkańców Gminy Brzozów z orzeczeniem znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Osoby zainteresowane proszone są o złożenie wypełnionych deklaracji uczestnictwa w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Brzozowie, do dnia 15 października b.r.

7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Zofię Korzec. „Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…”

8. Wam kochani Parafianie i obecni pośród nas Goście życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, a wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa obfitości darów z nieba danych przez Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego i uproszonych przez świętych Patronów oraz opieki naszej Pani Ognistej.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00