1. Przeżywamy dziś w Kościele Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna Tydzień Misyjny. Modlimy się za misje na wszystkich kontynentach oraz za misjonarzy.

2. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe połączone z Nowenną do naszej Pani Brzozowskiej i zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15. Przed kościołem młodzież rozprowadza kalendarze parafialne na przyszły rok w cenie 15 zł.

3. Jutro w liturgii Kościoła przeżywamy święto św. Łukasza Ewangelisty, modlimy się w intencji służby zdrowia. Polecamy w modlitwie Solenizantów, w tym naszego Ks. Łukasza Staszewskiego oraz rodaka ks. Łukasza Buczka.

4. W najbliższy wtorek o godz. 14.00 w naszej Bazylice sprawowana będzie dodatkowa Msza Święta w dniu Patrona Powiatu Brzozowskiego bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. W środę po Mszy Świętej wieczorne spotkanie Akcji Katolickiej.

6. W piątek (22.10) zapraszamy na „wieczór uwielbienia”, który rozpocznie się bezpośrednio po Mszy Świętej wieczornej.

7.W sobotę (23.10) zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00 rodziców uczniów klas VIII (oddziały a,b,c,d,e,f), których dzieci przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

8. Dziękujemy Parafianom rejonu Potok za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Mszy świętej na godz. 11.00 Parafian rejonu Zdrój.

9.W najbliższą niedzielę(24.10.) w kościele w Orzechówce o godz. 10.30 odprawiona będzie Msza Święta w 75 rocznicę zamordowania Mjr. Antoniego i Szer. Janiny Żubrydów. Szczegółowy program uroczystości znajduje się na plakatach umieszczonych w gablotach przed kościołem.

10. Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna przypomina, że w obiektach zamkniętych obowiązuje nadal noszenie maseczki. Dotyczy to również kościołów.

11. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Krzysztofa Krupskiego, Hannę Szpiech i Mieczysławę Fijałkę. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie….

12. Wam kochani Parafianie i obecni pośród nas Goście życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, a wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa obfitości darów z nieba danych przez Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego i uproszonych przez świętych Patronów oraz opieki naszej Pani Ognistej.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00