Drukuj
Odsłony: 1055


1. Dziś różaniec za zmarłych wspomnianych w Wypominkach o godz. 15.30.

2. W najbliższy czwartek (11.11) obchodzić będziemy 103 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny z udziałem Władz Samorządowych
i zaproszonych gości o godz. 9.00.

3.W najbliższą niedzielę (14.11) do południa kazania w naszej parafii wygłosi Ks. Profesor Stanisław Haręzga, diecezjalny moderator Dzieła Biblijnego im. św. Jana Pawła II w naszej Archidiecezji.

4. Dziękujemy Parafianom rejonu Borkówka za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Mszy świętej na godz. 11.00 Parafian rejonu Rynek.

5. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji zmarłych wspominanych w tegorocznych Wypominkach. W dni powszednie modlimy się pół godziny przed Mszą Świętą wieczorną ( o godz. 17.30), zaś w niedzielę o godz. 15.30.

6. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Anielę Tarczydło i Emilę Mendyka. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie….

7. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy, aby w waszym życiu nie zabrakło obecności Boga. Niech towarzyszy Wam opieka Matki Bożej, św. Józefa oraz wstawiennictwo waszych świętych Patronów. Miesiąc listopad przypomina o przemijaniu. Pamiętajmy, że przemijanie to życie w czasie, które nam dano do dyspozycji. Poznaje prawdę życia ten, kto doświadcza przemijania i pyta o jego sens.