Drukuj
Odsłony: 1150

1.Święto Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego. Kolędy śpiewamy tradycyjnie do Święte Matki bożej Gromnicznej (2 lutego)

2.Dziś na zakończenie każdej Mszy Świętej wzorem roku ubiegłego zostaną odmówione modlitwy z prośbą o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku Pańskim w naszych rodzinach. W taki sposób pragniemy przeżywać tegoroczne spotkanie kolędowe w Wami wszystkimi a szczególnie z mieszkańcami rejonów: : Rynek , Mickiewicza, Sokół, [Podwale, Kopernika (1,3) , Bielawskiego 3,] Kopernika 5,7,9 i Szpital. Zostanie też poświęcona woda. Prosimy, aby tą wodą poświęcić swoje domy, swoje mieszkania. Na stoliku z prasą katolicką zostały wyłożone książeczki kolędowe zatytułowane „ Posłani w pokoju Chrystusa”, które przybliżają w sposób bardzo przystępny program duszpasterski na rok 2022. Ciekawa lektura, tak jak w latach poprzednich, więc prosimy o przyjęcie tej lektury do swoich domów, aby przypominała czas wspólnych naszych kapłańskich spotkań kolędowych w Waszych domach.

3. Nieszpory popołudniowe o godz. 15.40.

4. Dziękujemy Parafianom rejonu Potok za przygotowanie liturgii Mszy Świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie Liturgii Słowa przez Parafian rejonu Zdrój.

5. W przyszłą niedzielę Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej i zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.

6. OSP Domaradz – Góra oraz Fundacja „ w Trosce o Życie” zwracają się z prośba do Firm, Mieszkańców Brzozowa i okolic o rzeczowe wsparcie akcji charytatywnej, której celem jest pomoc parafianom z miejscowości Czernichów na Ukrainie , gdzie posługuje ks. Marek Dziedzic ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów, a pochodzący z Domaradza. Mogą to być : środki czystości, produkty żywnościowe o długim terminie ważności, tekstylia i nowa odzież. Dary te można składać od poniedziałku do piątku w tym tygodniu w siedzibie Dziennego Domu Pobytu w Brzozowie, ul. Mickiewicza 14 ( obok Poczty ). DODATKOWE INFORMACJE NA PLAKATCH W GABLOCIE PRZED KOŚCIOŁEM.

7. W minionym tygodniu odeszli do Domu Ojca śp. Marianna Jakubczyk, Henryka Florczak i Czesław Kruczek. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie….

8. Wszystkim Solenizantom i tym , którzy obchodzą rocznicę swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy błogosławieństwa , którym dawcą jest Bóg w Trójcy Świętej Jedyny(Ojciec
i Syn i Duch Święty) .