UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 26.11.2017
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj nabożeństwo popołudniowe o godz.15.30 będzie połączone z odnowieniem Aktu powierzenia się Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. W najbliższy czwartek święto św. Andrzeja, apostoła.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź święta w czwartek i piątek od godz. 16.30. W piątek nabożeństwo prowadzone przez Honorową Straż NSPJ od godz. 8.50. Dodatkowa msza święta o godz. 9.30. Chorych odwiedzimy z posługą kapłańska w godzinach przedpołudniowych.

4. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca o godz. 8.30.

5. W najbliższą niedzielę (3.12) rozpoczynamy Adwent. Msza święta niedzielna rano tradycyjnie o  godz. 6.00.

6. Dziękujemy parafianom rejonu Rynek za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Mszy świętej na godz. 11.00 parafian rejonu Mickiewicza.

7. Zarząd Fundacji Promocji Zdrowia na rzecz Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie zaprasza na „Białą sobotę onkologiczną” w dniu 2.12.2017r. (sobota) w godz. 9.00 – 12.00. Poradnie Specjalistyczne- Pawilon „C”. W programie: mammografia, usg piersi, cytologia i PSA, ponadto porady lekarzy onkologów. Na wspomniane badania nie potrzeba skierowania.

8. Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1w Brzozowie, serdecznie zapraszają do wsparcia VII charytatywnej akcji ,,Święta z uśmiechem.” Zbiórka artykułów żywnościowych odbędzie się 2 grudnia w godz. 9.00-12.00 w sklepach ,,Alta” oraz ,,Delikatesy Centrum” w Brzozowie. Z zebranych produktów zostaną przygotowane paczki żywnościowe, które przede świętami trafią do najbardziej potrzebujących rodzin.

9. Młodzież naszej parafii, przygotowująca się do Światowych Dni Młodzieży w Panamie w  najbliższą niedzielę będzie rozprowadzać figurki Dzieciątka Jezusa na stół wigilijny w cenie 10 – duże figurki, 5 złotych małe. Ofiary złożone z tego tytułu pomogą przygotować się naszej młodzieży do przeżycia tego wydarzenia wiary w Panamie.

10. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku ś. p. Adelę Rakoczy i  Halinę Mrozek (zamieszkałą w Krośnie).

11. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa, my kapłani życzymy Wam obfitości łask płynących od Pana Boga Trójjedynego, opieki naszej Pani Brzozowskiej, świętego Józefa oraz Waszych świętych Patronów. Życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00