Drukuj
Odsłony: 1113

1. Dziś Nieszpory o godz. 15.40.

2. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy członków Honorowej Straży NSPJ na czuwanie modlitewno – formacyjne, które odbędzie się w kościele.

3. W najbliższy piątek (11.02) z racji Światowego Dnia Chorego podobnie jak w latach ubiegłych o godz. 9.30 sprawowana będzie Msza Święta w naszej brzozowskiej bazylice w intencji chorych oraz udzielony zostanie sakrament namaszczenia chorych. Mszy Świętej przewodniczył będzie Ks. Abp. Metropolita Przemyski Adam Szal. Na zakończenie Mszy Świętej udzielone zostanie błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4 . Dziękujemy Parafianom rejonu Rynek za przygotowanie liturgii Mszy Świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie Liturgii Słowa przez Parafian rejonu Mickiewicza.

5. Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną. Za składane ofiary składamy szczere „ Bóg zapłać”.

6. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Annę Żarską ( z domu Migalska), Jerzego Kostkę oraz Janinę Pacholewski mieszkającą w USA.

7. Wszystkim Solenizantom i tym , którzy obchodzą rocznicę swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy błogosławieństwa od Boga Ojca Wszechmogącego przez Jezusa Syna Bożego w Duchu Świętym.