1. Dzisiaj Msze święte jeszcze o godz. 9.30, 11.00, 12.15 i 16.00 Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego o godz. 15.45.Nie ma Mszy Świętej o godz. 18.00

2. Jutro drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze święte w porządku niedzielnym. Nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego o godz. 15.45. W pozostałe dni tygodnia o godz. 17.40.

3. W środę po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

4. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie organizacyjne dla osób udających się do Łagiewnik na nocne czuwanie przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Jest jeszcze możliwość zgłoszenia swego udziału w tym wyjeździe do najbliższego wtorku.

5. Z racji Oktawy Wielkanocy w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W najbliższą niedzielę – Święto Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego rozpocznie się o godz. 15.00. Na zakończenie nabożeństwa zmiana tajemnic róż różańcowych. Przed kościołami w całej Polsce zbierane będą ofiary do puszek z przeznaczeniem na Caritas. Taką ofiarę z przeznaczeniem na Caritas będzie można złożyć do skrzynki z napisem „ Miłosierdzie”. Skrzynka umieszczona będzie pod chórem za ławkami. Msza Święta o godz. 12.15 połączona będzie z „ Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej i Tragedii Smoleńskiej”. Szczegóły programu na plakacie umieszczonym w gablocie przed kościołem. Po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

7. Prosimy o przygotowanie liturgii słowa na najbliższą niedzielę na godz. 11.00 Parafian rejonu Zdrój.

8. Pani doktor Maria Jońca została uhonorowana złotym medalem „ Pro Ecclesia Premislensi” Gratulujemy tego wyróżnienia.

9. Dziękujemy Wam kochani Parafianie za piękne i tak liczne uczestnictwo w Liturgii Triduum Paschalnego. Dziękujemy bardzo serdecznie tym wszystkim, którzy zaangażowali się czynnie i pomogli nam głębiej przeżyć dni Triduum Paschalnego: za przygotowanie pięknej Ciemnicy, Grobu Pańskiego i dekoracji kwiatowych. W sposób szczególny dziękujemy tutaj Siostrom Służebniczkom posługującym przy parafii, które wiele godzin ofiarowały byśmy mogli cieszyć się głębią wystroju Paschalnego. Dziękujemy Panu Kościelnemu, Panu Organiście, naszej młodzieży oazowej Ruchu „ Światło – Życie” i zespołowi muzycznemu Nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Brzozowie za prowadzenie adoracji przy Ciemnicy i Bożym Grobie, Służbie Liturgicznej Ołtarza za posługę przy ołtarzu i wszystkim tym osobom , które włączyły się w przygotowanie Liturgii Słowa. Księdzu Piotrowi, który czuwał nad całością porządku Triduum Paschalnego, ks. Łukaszowi i ks. Jakubowi, Ochotniczej Straży Pożarnej za czuwanie przy Bożym Grobie. Wszystkim za wszystko mówię staropolskie „Bóg zapłać”.

10. W Wielkim Tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Jerzego Szymańskiego , który mieszkał w ostatnich latach w Lublinie. Niech Zmartwychwstały Pan da mu udział w chwale swego Zmartwychwstania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00