1.Dzisiaj za publiczne odmówienie hymnu O Stworzycielu Duchu Przyjdź można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Nabożeństwo ku czci NSPJ o godz. 15.40.

2. Jutro święto Matki Kościoła. Msze Święte z kazaniami o godz. 6.30, 16.00 i 18.00. Zapraszamy do uczestnictwa we Mszy Świętej. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.40.

3.W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego.

4. W środę na Mszę św. o godz.18.00 zapraszamy członków Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.

5. W najbliższą niedzielę(12.06) Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres Komunii świętej wielkanocnej. Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną. Za składane ofiary składamy szczere podziękowanie i prosimy o pomoc w realizacji podjętych prac.

6. Dziękujemy Parafianom Rejonu Mickiewicza za przygotowanie dzisiejszej Liturgii Słowa na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy Parafian rejonu Sokół.

7. Przypominamy , że nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godz. 17.40.

8. Honorowa Straż NSPJ organizuje wyjazd do Częstochowy w dniu 18 czerwca na doroczne spotkanie Honorowej Straży. Zapisywać się można w zakrystii do dnia 12 czerwca.

9. W Uroczystość Bożego Ciała, którą przeżywać będziemy16 czerwca udamy się w uroczystej procesji ulicami naszego miasta. Procesja odbywać się będzie ulicami: 3 Maja, Kubasa, Bielawskiego i Mickiewicza. Pierwszy ołtarz na skrzyżowaniu dróg 3-go Maja i Kubasa. Prosimy o przygotowanie tego ołtarza przez parafian Rejon Horybek. Drugi ołtarz przy kapliczce przy ul. ks. Bielawskiego. Prosimy o przygotowanie tego ołtarza przez parafian Rejon Borkówka. Trzeci ołtarz naprzeciw budynku Prokuratury (przy ulicy Bielawskiego). Prosimy o przygotowanie tego ołtarza przez parafian Rejon Widacz. Czwarty ołtarz przy Poczcie. Prosimy o przygotowanie tego ołtarza przez parafian Rejon Rynek. Bliższe informacje zostaną udzielona w najbliższą niedzielę.

10. W tym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca śp. Wiesław Nester. Duszę zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

11. Niech Boże błogosławieństwo , opieka Maryi naszej Pani Pocieszenia i Świętego Józefa towarzyszy Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00