1.Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe połączone z Nowenną do naszej Pani Brzozowskiej i zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15. 

2. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Nabożeństwo do NSPJ połączone z procesją Eucharystyczną wokół kościoła o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy. Zakończenie Oktawy Bożego Ciała, poświecenie wianków i błogosławieństwo dzieci w najbliższy czwartek o godz. 17.30.

We czwartek też obchodzimy Uroczystość św. Jana Chrzciciela z tego względu, że w piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Święte z kazaniami o godz. 6.30, 16.00 i 18.00. Zapraszamy do uczestniczenia we Mszy Świętej, by miłością odpowiedzieć na miłość Boskiego Serca. Jest to dzień zakończenia roku szkolnego. Msza Święta dla uczniów Szkół Ponadpodstawowych o godz. 8.00, zaś dla uczniów Szkoły Podstawowej o godz. 9.30.

4. W piątek z racji Uroczystości NSPJ nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Dziękujemy Parafianom Rejonu Podwale , Kopernika (1,3), Bielawskiego 3. za przygotowanie dzisiejszej Liturgii Słowa na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy Parafian rejonu Kopernika 5,7,9; Osiedlowa i Asnyka.

6. W dniu wczorajszym wraz z błogosławieństwem ks. bp Krzysztofa Chudzio nasi starsi ministranci: Olivier Kudła, Jan Siekaniec, Mikołaj Tarasek, Mikołaj Musiałek, Filip Paczkowski i Maciej Zakielarz stali się Ceremoniarzami Archidiecezji Przemyskiej a Patryk Smętek został Ministrantem Roku. Gratulujemy zarówno tym młodym, jak też ich rodzicom i dziękujemy za wszelką pomoc w procesie formacji ministranckiej. Ciągle ponawiamy zaproszenie do wstąpienia w szeregi ministrantów.

7. Przypominamy, że w najbliższą niedzielę (26.06) dodatkowa Msza Święta o godz. 14.00 i spotkanie organizacyjne dla Pielgrzymów udających się na Jasną Górę.

8. W minionym tygodniu odeszli do Domu Ojca śp. Maria Gierczak i Krystian Wolanin. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

9. Niech błogosławieństwo Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieka Maryi naszej Pani Pocieszenia i Świętego Józefa towarzyszy Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00