1. Dzisiaj w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa błogosławieństwo kierowców i poświecenie pojazdów mechanicznych podczas każdej Mszy świętej. Razem z MIVA Polska dziękujemy Panu Bogu za bezpieczne podróże i jako znak tej wdzięczności pragniemy ofiarować od każdego z nas 1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy na środki transportu dla polskich misjonarzy. Ofiary z tego tytułu prosimy składać do skrzynki, która wystawiona jest pod chórem za ławkami. Tam też wyłożone są różne gadżety dla kierowców, jak w latach poprzednich. Poświęcenie samochodów na placu kościelnym, parkingu przy plebani, Kolegium i za murem kościelnym.

2. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy także Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez Ojca Świętego Franciszka. Jest to też dzień imienin ks. biskupa Krzysztofa Chudzio. Wspomnijmy w naszych modlitwach o Solenizancie.

3. Nieszpory popołudniowe o godz. 15.40.

4. Dziękujemy Parafianom Rejonu Potok za przygotowanie dzisiejszej Liturgii Słowa na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy Parafian rejonu Zdrój.

5.W piątek (29.07) dodatkowa Msza Święta o godz. 12.00 z okazji Święta Policji.

6. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca śp. Maria Kuś i śp. Stanisław Koroblewski. Duszę zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie…

7. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask , których dawcą jest sam Bóg, opieki naszej Pani Brzozowskiej, św. Józefa i Waszych świętych Patronów. Życzymy ponadto radosnych spotkań przy stole rodzinnym. Wszystkim Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00