1. Dzisiaj Nieszpory o godz. 15.40.

2. We wtorek( 6.09) Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego dla Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Brzozowie o godz. 11.00, zaś pół godziny wcześniej spowiedź święta dla tych uczniów.

3. W najbliższą środę (7.09) na Msze świętą o godzinie 16 00 zapraszamy członków i sympatyków Stowarzyszenia Rodzin Katolickich działającego w naszej Parafii. Po Eucharystii odbędzie się spotkanie integracyjne połączone z konferencją formacyjną. Zapraszamy również nowe osoby, które chciałyby dołączyć do Stowarzyszenia i zaangażować się w jego działalność.

4. W najbliższy czwartek (8.09) święto Narodzenia NMP. Msze święte z kazaniami o godz. 6.30, 16.00 i 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dziękczynnej za tegoroczne zbiory z prośbą o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników.

5. Dziękujemy Parafianom rejonu Sokół za przygotowanie dzisiejszej liturgii słowa na godz. 11.00. Za tydzień prosimy o przygotowanie liturgii Mszy Świętej o godz. 11.00 Parafian rejonu Podwale , Kopernika(1,3), Bielawskiego 3.

6.Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną. Za każdy dar serca mówimy staropolskie „ Bóg zapłać.”

7. Wraz z zakończeniem wakacji swoje spotkania formacyjne wznawiają wszystkie grupy duszpasterskie wg. dotychczasowego harmonogramu.

8.W najbliższą niedzielę(11.09)o godz. 16.00 w Domu Strażaka w Grabownicy odbędzie się konferencja pt” Transplantologia blisko nas”. Celem spotkania jest zwiększenie świadomości społecznej w zakresie przeszczepiania narządów od osób obcych, zbliżonych genetycznie, jak również przeszczepy rodzinne, jako metody ratującej życie i przywracającej zdrowie ciężko chorym ludziom. Stanowisko Kościoła Katolickiego jest w tej sprawie zdecydowanie pozytywne i stanowi realizację solidarności i miłości bliźniego. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej konferencji, jakże ważnej w dawaniu szansy życia innym osobom. Szczegóły na plakacie umieszczonym w gablocie przed kościołem.

9. Również w najbliższą niedzielę na Stadionie MOSIR w Brzozowie odbywał się będzie powiatowo – gminny piknik rodzinny. Więcej informacji na plakatach w gablotach.

10.W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca śp. Maria Grzybińska. Duszę zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

11. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy radosnych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym. Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00