1. Dziś Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej o godz. 15.15. Dzisiaj też przeżywamy Niedzielę Środków Masowego Przekazu. Taca przeznaczona jest na nasze Archidiecezjalne Radio Fara. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.15 będzie miał obrzęd przyjęcia w szeregi ministrantów 5 nowych. Obejmijmy ich swoją modlitewną pamięcią. Zachęcajmy innych, aby nie lękali się wstąpić do Liturgicznej Służby Ołtarza. Zbiórka dla chętnych w tym tygodniu w środę o godz. 16.30.

2. W poniedziałek (19.09) zapraszamy na godz. 18.00 uczniów klasy VI Szkoły Podstawowej , którzy podczas Mszy Świętej złożą deklaracje przystąpienia do sakramentu bierzmowania i rozpoczną trzyletni program formacji przygotowujący ich do tego sakramentu.

3. W środę po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

4. Dziękujemy Parafianom rejonu Kopernika(5,7,9),Osiedlowa i Asnyka za przygotowanie dzisiejszej liturgii słowa na godz. 11.00. Za tydzień prosimy o przygotowanie liturgii Mszy Świętej o godz. 11.00 Parafian rejonu Szpital.

5. W najbliższą niedzielę o godz. 15.00 wyruszymy w pieszej Pielgrzymce do Matki Bożej Miłosierdzia w Starej Wsi. Tam będzie Nowenna do Matki Miłosierdzia a następnie Msza Święta sprawowana w intencji naszej Parafii. Już dzisiaj zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania, a kto by nie mógł, to można podjechać samochodem. Ufamy też, że pogoda będzie nam sprzyjać. Poprzez nasze pielgrzymowanie chcemy uprosić Boże błogosławieństwo na czas zbliżającej się renowacji Misji Świętych (dla Misjonarzy ks. Aleksandra i Janusza oraz całej naszej wspólnoty parafialnej).

6. Burmistrz Brzozowa zaprasza seniorów oraz osoby mające problem z mobilnością do skorzystania z taksówki społecznej i bezpłatnego transportu do Ogrodu Biblijnego w Starej Wsi. Zgłoszenia przyjmowane są do końca tego miesiąca. Szczegółowe informacje na plakacie umieszczonym w gablocie przed kościołem.

7. W sobotę(1.10)odbędzie się Pielgrzymka Róż Żywego Różańca. W tym roku spotkanie to ma miejsce w Przysietnicy. Prosimy więc , aby indywidualnie udać się na to spotkanie. Początek spotkania o godz. 9.30, uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Abp. Adama Szala o godz. 11.30. Szczegółowy program umieszczony jest w gablocie przed kościołem.

8. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy radosnych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym. Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00