1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna Tydzień Misyjny. Modlimy się za misje na wszystkich kontynentach oraz za misjonarzy, szczególnie za tych, którzy pochodzą
z naszej Archidiecezji.

2. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Członków Grupy Biblijnej i wszystkich, którzy pragną głębiej poznać i pokochać Słowo Boże.

3. We wtorek o godz. 17 zbiórka dla kandydatów na ministrantów a w środę, również o 17 dla ministrantów z podstawówki.

4. We czwartek o godz. 10.00 w naszej świątyni sprawowana będzie uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. abp. Adama Szala, Metropolity Przemyskiego z racji poświęcenia nowych obiektów przy Zespole Szkół Budowlanych w Brzozowie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. We czwartek od godz. 17.00 Godzina Święta prowadzona przez HSNSPJ.

6. W piątek na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30 zapraszamy młodzież klas 8 Szkoły Podstawowej przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami. Podczas Mszy będzie miał miejsce obrzęd nałożenia krzyży.

7. W najbliższą niedzielę o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. za obdarowanych i ofiarodawców w ramach Fundacji „ Pomóż wzrastać.”

8.Młodzież naszej parafii rozprowadza dzisiaj wokół kościoła kalendarze parafialne. Pod chórem zostały wyłożone do zabrania kartki wypominkowe.

9. Dziękujemy Parafianom rejonu Zdrój za przygotowanie liturgii słowa na dzisiejszą niedzielę, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii przez następny rejon.

10. W miniony tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca śp. Alina Golonka. Duszę zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

11. Wam kochani Parafianie i obecni pośród nas Goście życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, a wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa obfitości darów z nieba danych przez Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego i uproszonych przez świętych Patronów oraz opieki naszej Pani Ognistej.
W ciągu tygodnia sprzątając groby naszych bliskich zadawajmy sobie wiele pytań, niech przyświeca to Co tak naprawdę jest najważniejsze w ziemskim pielgrzymowaniu?