1. Dziś nieszpory o godz. 15.40.

2. Jutro o godz.18.00 Mszę Świętą sprawował będzie w naszej bazylice Ks. Arcybiskup Metropolita Adam Szal w intencji zmarłego Ks. Arcybiskupa Ignacego Tokarczuka w rocznicę Jego sakry biskupiej i 10 rocznicę śmierci, a Mszę Świętą poprzedzi konferencja zatytułowana „ Arcybiskup Ignacy Tokarczuk Wielki Pasterz Kościoła w Polsce”, która rozpocznie się o godz. 16.00 w Muzeum Regionalnym w Ratuszu ( sala konferencyjna na I piętrze ).

3. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy członków Honorowej Straży NSPJ na czuwanie modlitewno – formacyjne, które odbędzie się w kościele.

4. W środę ( 8.02) na Mszę Świętą o godz. 18.00 zapraszamy Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. Po Mszy Świętej spotkanie w Białej Szkole. W środę o godz. 16.30 w zakrystii zbiórka dla kandydatów na ministrantów a po Mszy św. wieczornej zbiórka dl ministrantów z podstawówki.

5.W najbliższą sobotę (11.02) z racji Światowego Dnia Chorego podobnie jak w latach ubiegłych o godz. 9.30 sprawowana będzie Msza Święta w naszej brzozowskiej bazylice w intencji chorych oraz udzielony zostanie sakrament namaszczenia chorych. Na zakończenie Mszy Świętej udzielone zostanie błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. Dziękujemy Parafianom rejonu Borkówka za przygotowanie liturgii Mszy Świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie Liturgii Słowa przez Parafian rejonu Rynek.

7. Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną. Prosimy o pomoc w realizacji prac, a za składane ofiary wyrażamy szczerą wdzięczność” i mówimy staropolskie „ Bóg zapłać”.

8. W minionym tygodniu odeszła do Domu Ojca śp. Janina Pilch. Duszę zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

9. Wam kochani Parafianie i obecni pośród nas Goście życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, a wszystkim Solenizantom ( s. Dorocie Białowąs-Przełożonej Domu Wspólnoty Sióstr Służebniczek oraz s. Dorocie Pękala posługującej w szpitalu ), Jubilatom i tym, którzy obchodzą rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa obfitości darów z nieba danych przez Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego i uproszonych przez świętych Patronów oraz opieki naszej Pani Ognistej.