1.Dziś nabożeństwo o godz. 15.30 prowadzone przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. Na zakończenie nabożeństwa odmówiona zostanie Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt oddania się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Za odmówienie tego Aktu można zyskać odpust zupełny. Zachęcamy do uczestnictwa w tym nabożeństwie.

2. W środę o godz. 15.30 zbiórka dla kandydatów na ministrantów a o po Mszy św. wieczornej zbiórka dla ministrantów z podstawówki i szkół średnich.

3.We czwartek od godz. 16.30 Godzina Święta prowadzona przez Honorową Straż Najświętszego Serca Pana Jezusa

4.W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca Spowiedź święta w czwartek i piątek od godz. 15.30 - 16.30. oraz od godz. 17.00 – 18.00. Dodatkowa Msza święta w piątek o godz. 9.30. Modlitwy prowadzone przez Honorową Straż NSPJ w piątek od godz. 8.50.Wymiana bilecików Honorowej Straży NSPJ podczas każdej Mszy Świętej. Chorych odwiedzimy z posługą kapłańską w godzinach przedpołudniowych.

5.W pierwszą sobotę miesiąca (3.12) nabożeństwo pięciu pierwszych sobót o godz. 8.30, zaś o godz. 9.30. dodatkowa Msza święta. W Starej Wsi w Kaplicy Domu Generalnego Sióstr Służebniczek o godz. 8.00 Męski Różaniec. Zapraszamy mężczyzn do uczestnictwa w tym nabożeństwie.

6. Przypominamy, że w najbliższą sobotę( 2.12.2023) w Parafii Humniska – Krzyżówka o godz. 10.00 rozpoczęcie celebracji liturgicznych związanych z dziękczynieniem za beatyfikację Rodziny Ulmów. Przewodniczył będzie tym celebracjom ks. bp. Krzysztof Chudzio. Zapraszamy do wzięcia udziału.

7.Dziękujemy Parafianom rejonu Podwale, Kopernika ( 1,3), Bielawskiego 3 za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Mszy świętej na godz. 11.00 Parafian rejonu Kopernika ( 5, 7, 9), Osiedlowa i Asnyka.

8. Najbliższa niedziela (3.12) jest pierwszą niedzielą Adwentu. Msze święte w niedzielę w okresie Adwentu będą sprawowane jak w każdą niedzielę w ciągu roku. Pierwsza Msza Święta o godz. 6.30. Przed Mszą Świętą odśpiewane zostaną Godzinki ku czci NMP.

9. Od najbliższej niedzieli do nabycia będą opłatki wigilijne, które zostaną pobłogosławione podczas Mszy Świętej o godz. 6.30.Do nabycia będą również świece Caritas „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Minimalna cena świec wynosi 10 zł.

10.Burmistrz Brzozowa zaprasza osoby starsze, samotne i z niepełnosprawnością na spotkanie wigilijne, które odbędzie się 17 grudnia o godz. 15.00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Wielkiego w Brzozowie. Chęć uczestnictwa można zgłosić do 8 grudnia telefonicznie lub osobiście w Urzędzie Miejskim w Brzozowie pokoje 11 i 12. Więcej informacji na plakacie umieszczonym na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej Gminy Brzozów.

11. W minionym tygodniu odeszli do Domu Ojca śp. Andrzej Antoń i śp. Marian Owoc. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie….

12.Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy radosnych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i przyjaciół. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00