OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
11 NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.06.2018

1. Dzisiaj nabożeństwo ku czci NSPJ połączone z Nowenną do naszej Pani Brzozowskiej , Nowenną w 100 rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.

2. Spotkanie członków Akcji Katolickiej w najbliższą środę(20.06) po mszy świętej wieczornej.

3. W czwartek (21.06) o godz. 9.30 sprawowana będzie msz świętą na zakończenie roku szkolnego Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Brzozowie.

4. W piątek (22.06) o godz. 8.00 msza święta na zakończenie roku szkolnego dla uczniów Szkół Średnich zaś o godz. 9.30 dla uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Uczniowie klas gimnazjalnych przychodzą do szkoły na godz. 8.00, zaś uczniowie Szkoły Podstawowej udają się do szkoły po zakończeniu mszy świętej.

5. Dziękujemy parafianom rejonu Sokół za przygotowanie dzisiejszej liturgii słowa na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o  przygotowanie liturgii słowa parafian rejonu Podwale, Kopernika 1,3 Bielawskiego 2.

6. W najbliższą niedzielę – Uroczystość św. Jana Chrzciciela msza święta o godz. 16.00 z  udziałem Kapituły Brzozowskiej i Księży Rodaków sprawowana będzie w intencji Ks. Infułata Juliana Pudło w 65 rocznicę Jego święceń kapłańskich. Kazanie wygłosi Ks. Prałat Andrzej Skiba. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. Kazania w najbliższą niedzielę w naszej parafii będzie głosił o. kapucyn Józef Mizera, a po Mszy świętej przed kościołem rozprowadzał będzie cegiełki z prośbą o wsparcie budowy ich klasztoru w Kielcach.

8. Urząd Miejski w Brzozowie informuje , że 25 czerwca 2018r z terenu miasta Brzozowa będą odbierane odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Odbiór wymienionych odpadów odbywać się będzie poprzez wystawienie ich przez mieszkańców w miejscach dotychczasowego odbioru odpadów do godz. 7.00. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Brzozowie oraz na tablicach ogłoszeniowych.

9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Władysławę Dobosz i  Stanisława Brysia, zaś na cmentarzu w Starej Wsi pochowano śp. Stanisława Podkula. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

10. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w  tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Najświętszej - naszej Pani Brzozowskiej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i przyjaciół. Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00