1.Dzisiejsze nieszpory o godz.15.40. Za ofiary składane na rzecz prac remontowo – konserwatorskich składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. We wtorek święto świętych Cyryla i Metodego-Patronów Europy. Po mszy świętej wieczorowej spotkanie formacyjne dla Honorowej Straży NSPJ.

3. Dziękujemy parafianom rejonu Widacz za przygotowanie liturgii mszy świętej na dzisiejszą niedzielę, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii mszy świętej parafian rejonu Borkówka.

4.Intencje mszalne zamawiane z racji pogrzebu będą odprawiane dopiero w przyszłym roku, lub za zgodą rodziny przekazane księżom z poza parafii. Bardzo prosimy, aby jednak nie odkładać w czasie i msze święte zostały odprawione jak najszybciej, aby nasi zmarli jak najrychlej oglądali oblicze Boga. To jest chrześcijańskie spojrzenie na wartość ofiary mszy świętej.

5.W dniach od 5.03.- 26.03.2017r w naszym dekanacie odbywać się będzie wizytacja biskupia, która przewidziana jest co pięć lat. Wizytację poprowadzi ks. bp. Stanisław Jamrozek. W naszej parafii wizytacja będzie miała miejsce w dniu 26.03.( w niedzielę). Wizytacja połączona będzie z udzieleniem sakramentu bierzmowania uczniom klas III Gimnazjum.

6.Urząd Miejski w Brzozowie informuje mieszkańców Gminy Brzozów, że w dniach od 8.02 -28.02.2017r. przyjmowane są wnioski od mieszkańców gminy posiadających zdemontowane płyty azbestowo – cementowe na ich bezpłatny odbiór, transport i unieszkodliwienie. Druk wniosku jest w Wydziale Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Brzozowie – pokój 24 oraz na stronie urzędu.

7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynkyu ś. p. Krystynę Jaskółka. Duszę zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

8. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga Trójjedynego. Opieki naszej Pani Brzozowskiej, świętego Józefa oraz Waszych świętych Patronów. Życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00