OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
 XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.07.2018

1. Dzisiaj Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej połączona ze zmianą tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.

2. Jutro (16.07) w liturgii Kościoła przeżywamy wspomnienie NMP z Góry Karmel. Wszystkich czcicieli Matki Bożej, którzy przyjęli Szkaplerz zapraszamy do uczestnictwa we mszy świętej.

3. Dziękujemy parafianom Rejonu Horybek za przygotowanie liturgii słowa na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o  przygotowanie liturgii słowa przez mieszkańców Rejonu Podlesie.

4. W najbliższą niedzielę (22.07) w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa błogosławieństwo kierowców i poświecenie pojazdów mechanicznych podczas każdej Mszy świętej. Razem z Miva Polska chcemy dziękować Bogu za bezpieczne podróże i  jako znak tej wdzięczności pragniemy ofiarować od każdego z nas 1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy na środki transportu dla polskich misjonarzy. Ofiary z tego tytułu ministranci zbierać będą przy bramach wyjściowych placu kościelnego. Poświęcenie samochodów na placu kościelnym, parkingu przy plebani, Kolegium i za murem kościelnym.

5. Już za trzy tygodnie (10.08) z naszej parafii wyrusza 31 piesza pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej. Chętnych prosimy o zapisy w zakrystii lub kancelarii. Przy zapisie podajemy numer PESEL.

6. Dzienny Dom Opieki Medycznej w Orzechówce zaprasza do korzystania z usług rehabilitacyjnych, zabezpieczających szeroki zakres potrzeb pacjenta. Więcej informacji w gablocie przed kościołem.

7. Bardzo prosimy o odebranie w zakrystii terminarzy Mszy świętych pogrzebowych zapisanych na rok 2019.

8. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania a udającym się na urlopy miłego i radosnego odpoczynku. Nie zapominajmy jednakże o obowią,zku uczestniczenia we mszy świętej niedzielnej.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00