1. Dzisiaj miesięczna nowenna do naszej Pani Brzozowskiej i zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.

2. We wtorek po mszy świętej wieczorowej spotkanie członków Akcji Katolickiej.

3. W środę w liturgii przeżywamy Święto Katedry św. Piotra Apostoła. W modlitwie pamiętamy o Ojcu Świętym.

4. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii 40-to godzinne nabożeństwo Eucharystyczne wprowadzające nas bezpośrednio w okres Wielkiego Postu.

5. Dziękujemy parafianom rejonu Borkówka za przygotowanie liturgii mszy świętej na dzisiejszą niedzielę, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii mszy świętej parafian rejonu Rynek.

6. Działa już nasza strona internetowa w nowej odsłonie. Bardzo serdecznie dziękujemy panom: Dariuszowi Suplowi i Marcinowi Mrozkowi za przygotowanie internetowej strony parafialnej.

7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Henryka Gwoździańskiego (bezdomnego), Czesławę Wyżykowską i Edwarda Pilipa. Dusze wspomnianych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

8. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga Trójjedynego. Opieki naszej Pani Brzozowskiej, świętego Józefa oraz Waszych świętych Patronów. Życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00