1. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00 i 17.00. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym nabożeństwie pasyjnym. Podczas mszy świętych przedpołudniowych adoracja Najświętszego Sakramentu. Taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

2. Katechezy przedmałżeńskie w soboty i niedziele Wielkiego Postu o godz. 19.00. Spotkania odbywają się w budynku „białej szkoły”.

3. W najbliższą środę (08.03) podczas Mszy Świętej wieczornej odbędzie się Obrzęd nałożenia krzyży młodzieży klas III gimnazjum, którzy przystąpią w tym roku do Sakramentu Bierzmowania. Uczniów zapraszamy wraz z Rodzicami na tę mszę świętą, gdyż to rodzice nałożą krzyże osobiście swoim dzieciom. Obecność obowiązkowa.

4. W najbliższą środę (08.03) naszymi modlitwami obejmujemy wszystkie kobiety w dniu ich święta.

5. Od jutra do środy swoje rekolekcje wielkopostne przeżywać będą uczniowie Szkoły Podstawowej. W czwartek i piątek swoje rekolekcje szkolne przeżywać będą uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Brzozowie. Wszystkich uczestników rekolekcji otoczmy naszą szczerą modlitwą.

6. W piątek (10.03) podczas mszy świętej wieczorowej naszą modlitwą otaczać będziemy ofiary Katynia i tragedii smoleńskiej.

7. W najbliższą sobotę (11.03) początek Nowenny przed Uroczystością św. Józefa. Nowenna w dni powszednie o godz. 17.40, zaś w niedzielę o godz. 15.00.

8. Dziękujemy parafianom rejonu Mickiewicza za przygotowanie liturgii mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godzinę 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii mszy świętej parafian rejonu Sokół.

9. Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną. Za składane ofiary składamy serdeczne podziękowanie i prosimy o wsparcie realizowanych prac i tych czekających na realizację.

10. W naszym dekanacie brzozowskim rozpoczęła się dzisiaj wizytacja biskupia i trwać będzie do 26.03.2017r. W naszej parafii wizytacja będzie miała miejsce w niedzielę 26.03.2017r. W tym dniu zmieni się porządek mszy świętych. Powitanie Ks. Biskupa Stanisława Jamrozka będzie miało miejsce w czasie mszy świętej o godz. 8.00. Podczas tej mszy świętej udzielony też zostanie Sakrament Bierzmowania naszej młodzieży klas III Gimnazjum, a po mszy świętej odbędzie się spotkanie z przedstawicielami grup duszpasterskich. Z tego względu nie będzie mszy świętej o godz. 9.30. Prosimy o zapamiętanie tej zmiany.

11. Brzozowskie Duszpasterstwo Pieszego Pielgrzymowania zaprasza wszystkich chętnych do udziału w I-szej Brzozowskiej Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Proponujemy dwie trasy – 23 i 40 km. Termin: w nocy z 31.03 na 1.04. Szczegółowe informacje i zapisy do 26.03 u p. Tomasza Zakielarza i ks. Waldemar Murdzka.

12. W związku z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, oraz Głównego Lekarza Weterynarii dot. Wystąpienia wirusa grypy ptaków od 28.12.2016r na terenie całego kraju obowiązują zakazy wypuszczania drobiu na pole i należy tego bezwzględnie przestrzegać.

13. Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego oraz Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na szkolenie „płatności bezpośrednie”, które odbędzie się w dniu 7.03.2017r o godz. 10.00 w Sali Narad Urzędu Miasta w Brzozowie, przy ul. Armii Krajowej 1.

14. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Iwonę Siekaniec, Józefa Rachowicza, Henryka Domina, Zofię Ryń, zaś na cmentarzu w Starej Wsi została pochowana śp. Joanna Więch. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

15. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Najświętszej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów. Życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i przyjaciół, głębokich zamyśleń wielkopostnych a Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00