1.Rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne , które prowadzi ks. prof. dr hab. Waldemar Pałęcki ze Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny, którego serdecznie witamy w  naszej wspólnocie parafialnej. Msze święte do południa z naukami ogólnymi, zaś po południu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15,00 i 17.00. Msza święta o godz. 16.00 bez kazania, zaś o godz. 18.00 Msza święta z nauką rekolekcyjną dla młodzieży uczącej się, pracującej i  biorącej udział w katechezach przedmałżeńskich. Przed kościołem do puszek zbierane są dowolne datki na przeprowadzenie operacji małego Huberta chorego na padaczkę lekoodporną. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Od dzisiaj można nabywać paschaliki i baranki wielkanocne wspomagając tym samym Caritas

2.W poniedziałek msze święte z naukami ogólnymi o go0dz. 6.30, 16.00 i 18.00. Dodatkowo Msza święta dla osób starszych i chorych z nauką rekolekcyjną o godz. 8.00. Po mszy świętej wieczorowej nauka stanowa dla małżonków.

3. We wtorek msze święte z naukami ogólnymi o godz. 6.30, 16.00 i 18.00. po Mszy świętej wieczorowej nauka stanowa dla małżonków i zakończenie rekolekcji. Zapraszamy do wzięcia udziału w tych świętych ćwiczeniach rekolekcyjnych. Nie żałujmy czasu dla Boga świadomi, że czas jaki mamy na ziemi jest darem Pana Boga.

4. We wtorek (04.04) po mszy świętej wieczorowej odbędzie się spotkanie organizacyjne (laboratorium wiary) dla młodzieży udającej się na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej do Ustrzyk Dolnych, które rozpocznie się w piątek przed Niedzielą Palmową.

5. Rekolekcje szkolne od poniedziałku do środy mają uczniowie Specjalnego Ośrodka – Szkolno -Wychowawczego. Pamiętajmy o tych uczniach w naszych modlitwach.
6.W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Godzina Święta w  czwartek od godz. 17.00. Spowiedź święta codziennie rano w czasie mszy świętej i wieczorem od godz. 17.30, zaś w piątek od godz. 16.00. Wymiana bilecików Honorowej Straży NSPJ w  czasie każdej Mszy świętej. Czuwanie modlitewne Straży Honorowej NSPJ od godz. 8.50, zaś o godz. 9.30 dodatkowa msza święta. Po mszy świętej wieczorowej rozpoczniemy nabożeństwo Drogi Krzyżowej, które poprowadzimy ulicami naszego miasta: 3 Maja, Kubasa, Bielawskiego i  Mickiewicza. Zapraszamy wszystkich parafian do wzięcia udziału w tej Drodze Krzyżowej. Nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 15.30.W godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych, których odwiedzamy w każdy pierwszy piątek miesiąca oraz tych chorych, którzy zostali zgłoszeni z racji świąt wielkanocnych.

7.Od piątku do Niedzieli Palmowej w Ustrzykach Dolnych odbywać się będzie Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Wybiera się i nasza młodzież na to spotkanie. Pamiętajmy o  nich w naszych modlitwach.

8. Najbliższa niedziela to Niedziela Męki Pańskiej( Niedziela Palmowa). Poświęcenie palm w czasie każdej Mszy świętej. O przygotowanie liturgii słowa na godz. 11.00 prosimy parafian rejonu Horybek, a dzisiaj dziękujemy parafianom rejonu Szpital. Msza święta o godz. 12.15 z  udziałem zaproszonych gości będzie w intencji poległych w Katyniu i tragedii smoleńskiej, a po mszy świętej złożenie kwiatów przy Krzyżu Katyńskim i modlitwa. Modlitwą obejmiemy ś.p. posła i senatora RP Stanisława Zająca Honorowego Obywatela Gminy Brzozów.

9.Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną. Zwracamy się z bardzo gorącą prośba o  wsparcie prowadzonych prac. Na ukończeniu jest ołtarz soborowy. Koszt tego ołtarza, jak już było wspominane to 205 tys. złotych, który musimy pokryć z własnych oszczędności. Ponadto wypłacić musimy jeszcze końcową kwotę za ławki i meble kościelne. Z Ministerstwa Kultury i  Dziedzictwa Narodowego pozyskaliśmy kwotę 240 tys. złotych z przeznaczeniem na odnowę polichromii w kaplicy NSPJ i restaurację ołtarza św. Józefa.

10. Urząd Miejski w Brzozowie informuje, że od 1 kwietnia 2017r. usługę odbioru i  zagospodarowania odpadów komunalnych od mieszkańców miasta i gminy Brzozów świadczyć będzie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Brzozowie. Zmianie ulegają dni odbioru odpadów we wszystkich miejscowościach Gminy Brzozów. Obowiązujące od 1 kwietnia harmonogramy są dostępne w Urzędzie Miejskim oraz na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Brzozowie.

11.W dniach od 6.04. – 8.04.2017r w sanktuarium św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym odbywać się będą coroczne rekolekcje dla nauczycieli i pracowników administracji. Rekolekcje poprowadzi ks. prof. dr hab. Tomasz Dutkiewicz z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Gościem spotkań będą aktorzy scen warszawskich znani także z wielu ról filmowych: Ewa Ziętek oraz Tadeusz Chudecki z programem „ nie bójmy się świętości”. Szczegóły na stronach szkół michalickich w Miejscu Piastowym. Początek spotkań o godz. 19.00.
12.Spowiedź święta wielkopostna w naszej parafii będzie w Wielki Wtorek i Wielką Środę.

13 W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku ś.p. Wandę Bluj. Duszę zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

14. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Najświętszej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów. Życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i przyjaciół, głębokich zamyśleń wielkopostnych a Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00