1. Dzisiaj Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej, różaniec za zmarłych i zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15. Zapraszamy. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na pomoc Księży Emerytów oraz dla Domu Księży Emerytów „ Emaus” w Korczynie.

2. Przypominamy, że dzisiaj o godz. 13.30 w Brzozowskim Domu Kultury odbędzie się spektakl teatralny „Sen o Niepodległości” połączony z koncertem pieśni patriotycznych i prezentacją tańców narodowych. Zapraszają Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Brzozowie.

3.W najbliższy wtorek po mszy świętej wieczorowej spotkanie modlitewno – formacyjne dla Honorowej Straży NSPJ, zaś w środę po mszy świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

4. Z racji zbliżającego się wspomnienia św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej w najbliższą niedzielę(25.11) w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata o godz. 11.00 podczas mszy świętej wystąpi nasz Chór parafialny. Wszystkim członkom chóru i Panu Organiście dziękujemy za czas, jaki poświęcają, aby przez śpiew ubogacać liturgię Mszy świętej w naszej parafii. Dziękujemy za piękne przygotowanie śpiewów podczas uroczystości konsekracji ołtarza i podniesienia naszej świątyni do tytułu Bazyliki Mniejszej. Również w najbliższą niedzielę o godz. 12.15 swoje święto patronalne przeżywać będzie Akcja Katolicka. Zapraszamy chętnych do chóru parafialnego i Akcji Katolickiej by w ten sposób ożywiać w sobie ducha wiary i entuzjazm religijny. 

5. Została dodrukowana jeszcze partia kalendarzy naszych parafialnych( pamiątkowych) na rok 2019. Można je nabyć w zakrystii.

6. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Eleonorę Piegdoń – Dąbrowską.

7. Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa, my kapłani życzymy Wam obfitości łask płynących od Pana Boga Trójjedynego, opieki naszej Pani Brzozowskiej, świętego Józefa oraz Waszych świętych Patronów. Życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00