1. Dziś przeżywamy w naszej parafii odpust. Kazania głosi ks. diakon Maciej Marszałek. Nieszpory popołudniowe o godz. 15.40.

2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w środę (9.08) Teresę Benedyktę od Krzyża, w czwartek (10.08) św. Wawrzyńca a w piątek św. Klarę.

3. W czwartek podczas mszy świętej wieczorowej modlimy się w intencji ofiar Katynia i tragedii smoleńskiej.

4. Dziękujemy parafianom rejonu Potok za przygotowanie liturgii słowa na dzisiejszą niedzielę zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii słowa przez parafian rejonu Zdrój.

5. W najbliższą niedzielę (13.08) kolejne nabożeństwo fatimskie, na które serdecznie zapraszamy. Początek nabożeństwa o godz. 18.00 (Różaniec, msza święta z kazaniem maryjnym i procesja światła wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej).

6. Spotkanie organizacyjne dla Pielgrzymów udających się na Kalwarię Pacławską odbędzie się w najbliższy wtorek po mszy świętej wieczorowej. Pielgrzymi wyruszają do Kalwarii Pacławskiej w najbliższy czwartek (10.08) po mszy świętej porannej.

7. Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną.

8. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku ś.p. Zbigniewa Szubę, Magdalenę Ostafin (z domu Pakiet), Franciszka Dąbrowieckiego i Marcina Bielca. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

9. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00