1. Dzisiaj podczas każdej Mszy świętej aspersja i poświęcenie dewocjonaliów.
Po południu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00 i 17.00. Zapraszamy. Na stoliku za ławkami wyłożone są paschaliki i miody przygotowane przez Caritas, a złożone ofiary z tego tytułu wspomogą Placówki Opiekuńczo- Lecznicze i Hospicja w Krośnie i Przemyślu.

2.We wtorek (9.03) zapraszamy na mszę świętą o godz. 16.00 uczniów klasy VIII (oddziały a, b) przygotowujących się do Sakramentu bierzmowania. W czasie Mszy świętej będzie miał miejsce obrzęd odnowienia przyrzeczeń abstynenckich. W środę (10.03) zapraszamy na Mszę świętą na godz. 16.00 uczniów klasy VIII ( oddziały c, d).

3. We wtorek(9.03) po Mszy świętej wieczornej spotkanie formacyjno – modlitewne dla Honorowej Straży NSPJ.

4. W środę początek nowenny przed uroczystością św. Józefa. W dni powszednie o godz. 17.40. W niedzielę połączona z Nabożeństwem Gorzkich Żali o godz. 15.00.

5. W piątek ( 12.03) zapraszamy po Mszy świętej wieczornej na kolejny „ Wieczór uwielbienia”.

6. W czwarty piątek Wielkiego Postu (19.03) odbędzie się dla chętnych Ekstremalna Droga Krzyżowa. Msza święta na rozpoczęcie tej Drogi Krzyżowej o godz. 20.00 w naszej Brzozowskiej Bazylice. Osoby pragnące wziąć udział w tej Drodze Krzyżowej muszą wcześniej zapisać się i wypełnić formularz. Na naszej stronie internetowej parafialnej, jest umieszczony plakat Ekstremalnej Drogi Krzyżowej a na nim w prawym dolnym rogu adres na czerwonym tle www.edk.org.pl( prosimy o kliknięcie i tam będą wszystkie informacje) lub zapoznać się z plakatem umieszczonym w gablocie przed kościołem. Osoby podejmujące trud odprawiania Drogi Krzyżowej nocą muszą pamiętać, że nie jest to wycieczka, tylko spotkanie z Bogiem sam na sam z Bogiem. Idziemy indywidualnie zachowując kontakt wzrokowy z drugą osobą w celu bezpieczeństwa i przepisy epidemiologiczne. Jest 6 tras o różnym stopniu trudności i długości. Będą dostępne w aplikacji EDK. Uczestnicy biorą wszelką odpowiedzialność za siebie.

7.W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Urszulę Dobrowolską, Krzysztofa Wagnera i Jana Wandasa. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

8.Wszystkim kobietom z okazji jutrzejszego ich święta „ Dnia Kobiet”, Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym najbliższym tygodniu rocznice swoich urodzin życzymy błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Najświętszej, św. Józefa i  Waszych świętych Patronów. Radości ze spotkania przy wspólnym stole rodzinnym.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00