1. Rozpoczęliśmy rekolekcje parafialne wielkopostne i trwać będą do wtorku włącznie. Naszym ćwiczeniom rekolekcyjnym przewodzi ks. Prałat Marian Wojcieszak z diec. Częstochowskiej, którego serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej i obejmujemy modlitwą. Dzisiaj Msze Święte z naukami rekolekcyjnymi, jak w każdą niedzielę oprócz Mszy Świętych popołudniowych o godz. 16.00 i 18.00 , które będą bez nauk i dlatego prosimy połączyć te Msze Święte z nabożeństwem Gorzkich Żali o godz. 15.00 lub 17.00 i wysłuchać kazania pasyjnego.

2. W poniedziałek Msze Święte z naukami rekolekcyjnymi o godz. 6.30, o godz. 9.00 – dla starszych i chorych; 10.30 – dla Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Brzozowie i o godz. 16.00 i 18.00 . Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Jana Pawła II o godz. 17.40.

3. We wtorek Msze Święte z naukami rekolekcyjnymi o godz. 6.30 ; 9.00 ; 16.00 i 18.00. Zapraszamy do wzięcia udziału w tych świętych ćwiczeniach rekolekcyjnych, aby odnowić wiarę, ożywić przyjaźń z Panem Bogiem i drugim człowiekiem.

4. We czwartek od godz. 17.00 Godzina święta prowadzona przez HSNSPJ.

5. W piątek po Mszy świętej wieczornej będzie miała miejsce droga krzyżowa ulicami naszego miasta, tak jak w latach ubiegłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 15.30.

6. W najbliższą sobotę (1.04) z racji pierwszej soboty miesiąca nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca o godz. 8.30, później Msza św. o godz. 9.30. W Starej Wsi o godz. 8.00 Męki Różaniec. Więcej informacji na plakacie w gablocie pod kościołem. Serdecznie zapraszamy mężczyzn do wspólnotowej modlitwy.

7. Najbliższa niedziela to Niedziela Męki Pańskiej (Niedziela Palmowa). Poświęcenie palm w czasie każdej Mszy świętej. O przygotowanie liturgii słowa na godz. 11.00 prosimy Parafian rejonu Podlesie, a dzisiaj dziękujemy Parafianom rejonu Horybek. Na Mszę Świętą o godz. 9.30 zapraszamy wszystkie dzieci z palmami a w sposób szczególny dzieci, które biorą udział w konkursie szkolnym na palmę wielkanocną.

8. Spowiedź święta wielkopostna w naszej parafii będzie w Wielki Wtorek od godz. 9.00 – 12.00 i od godz. 14.00 – 17.30. W Wielką Środę w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych, których odwiedzamy w każdy pierwszy piątek miesiąca oraz tych chorych, którzy zostali zgłoszeni z racji świąt wielkanocnych.

9. Od poniedziałku trwać będą rekolekcje szkolne dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Brzozowie. Uczestników rekolekcji polecajmy w naszych modlitwach.

10. Przypominamy, że można od dzisiaj nabyć paschaliki i miód wspierając tym samym dzieła Caritas. Minimalna ofiara paschalika wynosi 10 zł., podobnie słoiczek miodu.

11. Zachęcamy do czytania tygodników „ Niedziela „ i „Gość Niedzielny”. W tygodniku „ Niedziela” możemy przeczytać m.in. rozmowę Katarzyny Wojnarowskiej z naszym rodakiem jezuitą
o. Bartłomiejem Hućko na temat spowiedzi świętej. Ponadto szereg ciekawych artykułów o tematyce wielkopostnej.

12. W miniony tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca w niebie śp. Stella Stanisława Bartman. Duszę zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

13. Wszystkim Parafianom i obecnym pośród nas Gościom my kapłani życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom życzmy, aby Bóg, objął ojcowskimi ramionami i pobłogosławił każdą chwilę życia, a na czas świętych rekolekcji poruszeń woli i serca, których sprawcą jest Duch Święty.