1. Dziś Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej połączona ze zmianą tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.

2.W najbliższą sobotę (26.08) przeżywamy liturgiczną Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze Święte jak w dni powszednie.

3. Dziękujemy Parafianom Rejonu Mickiewicza za przygotowanie dzisiejszej Liturgii Słowa na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy Parafian rejonu Sokół.

4. W ostatnich tygodniach Słowenia zmagała się ze skutkami jednej z największych powodzi ostatnich dekad. Pod wodą znalazło się dwie trzecie kraju, a straty szacowane są na setki milionów euro. Kościół w Polsce spieszy z pomocą poszkodowanym. Z apelem o pomoc Słoweńcom zwrócił się Przewodniczący Episkopatu Polski abp. Stanisław Gądecki. W najbliższą niedzielę zostanie wystawiona skarbona z napisem „pomoc Słowenii”, gdzie będzie można złożyć taką ofiarę. Ofiary zostaną przekazane przez Caritas Polska na rzecz poszkodowanych.

5.Biuro Rzeczy Znalezionych działające przy Starostwie Powiatowym w Brzozowie na ul. 3 Maja 51 informuje o swoich zasobach: portfele wraz z zawartością pieniężną, pulsometr, kluczyki do samochodów. Więcej informacji oraz wykaz rzeczy znalezionych pod numerem telefonu oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Brzozowie.

6.Ks. Jakubowi Jakubowskiemu dziękujemy za trzyletnią posługę duszpasterską w naszej Parafii. Dziękujemy za posługę katechetyczną ,opiekę nad Kręgiem Domowego, Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich i Domem Dziennego Pobytu oraz włączanie się w przygotowywanie czuwań modlitewnych. Składając podziękowanie życzymy Ks. Jakubowi, aby Boże błogosławieństwo , dary Ducha Świętego i opieka Matki Kapłanów towarzyszyły na drodze życia kapłańskiego i na etapie dalszego studiowania.

7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Mateusza Owoca. Duszę zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

8.Niech błogosławieństwo Boże, opieka Maryi Królowej Świata i Świętego Józefa towarzyszy Solenizantom, Jubilatom( s. Edycie – Dyrektor DPS – w 25 rocznicę życia zakonnego) i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.