GRUPA I

IX

X

III

VI

SUMA

Jakub Wróbel (VII)

 228

465

200

195

1088

Witold Wróbel (VI)

228

465

160

300

1153

Franciszek Wróbel

228

425

90

240

983

Patryk Smętek (VII)

218

525

170

360

1273

Mateusz Pytlak (VII)

100

230

110

20

460

Dominik Helon (VIII)

98

95

0

0

193

MIchał Leśniak (IV)

52

60

30

60

202

Dominik Byczyński

-18

0

0

0

-18

Szymon Zubel (VII)

160

250

140

150

700

* * * 

GRUPA II

XI

X

III

VI

SUMA

Maksymilian Byczek

250

365

85

0

700

Antoni Byczek

158

305

65

40

568

Dominik Bieńczak

83

555

105

160

903

Arkadiusz Pietryka

38

20

30

0

88

Eric Nowak

60

445

65

0

570

Adrian Zgłobicki

50

245

0

0

295

Oliwier Rychlicki

63

128

20

10

221

Hubert Fijałka

200

302

200

195

897

Michał Zdziarski

-

- 115

50

165

Norbert Zdziarski - - 90 55 145
Miłosz Skiba 230 85 280 345 940

* * *

GRUPA III

IX

X

III

VI

SUMA

Arkadiusz Tabisz (IV)

50

415

240

95

800

Paweł Kalandyk (VI)

116

250

265

355

986

Mikołaj Gregorowicz

25

90

0

15

130

Hubert Sabik

0

0

0

0

0

Adam Miksiewicz

55

145

0

0

200

Antoni Gut

70

95

0

0

165

Michał Siglowy

70

250

180

210

710

Konrad Ryba

7

65

20

0

92

Michał Fijałka

105

110

20

60

295

 

* * *

GRUPA IV

XI

X

III

VI

SUMA

Kacper Malinowski

135

156

70

115

476

Szymon Kwiatkowski

165

400

125

290

980

Gabriel Sowiński (VI)

90

215

305

205

815

Miłosz Draguła (VI)

20

90

60

125

295

Rafał Stańko

10

0

60

0

70

Jakub Kobiałka

10

0

-

-

10

Franciszek Kędra

20

0

-

-

20

Tobiasz Kopylec

20

150

145

40

355

Miłosz Karamus 20 15 95 130 260
Mikołaj Szuba 40 115 30 0 185
Kacper Piotrowski 20 40 50 80 190
           

* * *  

GRUPA V

XI

X

III

VI

SUMA

Mikołaj Tarasek

65

33

0

80

178

Kacper Przybyła (VII)

100

208

25

10

343

Maciej Zakielarz (VII)

15

10

0

0

25

Dawid Pietryka (VII)

230

389

175

70

864

Maksymilian Pietrasz

200

446

150

260

1056

Kacper Dytko (VIII)

85

452

140

200

877

Karol Brajta (II L.O)

110

188

125

165

588

* * * 

GRUPA VI

III

IV

V

VI

SUMA

Andrzej Data (VII)

135

180

0

20

335

Jakub Kucharski (VII)

50

20

10

0

80

Tobiasz Pietrasz (IV)

120

410

105

375

1010

Bartłomiej Frańczak

95

150

85

30

360

Adam Frańczak (V)

95

200

75

25

395

Jakub Bober

63

148

65

80

356

Kacpee Targowski

-

260

110

230

600

Szymon Fil

125

175

20

0

320

Maciej Data - - 0 0 0
Piotr Czech (V) 30 - 45 0 75
Michał Haduch - - 100 0 100

 

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00