LITURGICZNA SŁUŻBA OŁTARZA W BRZOZOWIE
LISTA MINISTRANTÓW I LEKTORÓW

GRUPA

I

GRUPA

II

GRUPA

III

GRUPA

IV

GRUPA

V

GRUPA

VI

Mateusz Wawrzak

Wojciech Nogaj

Jakub Leń

Grzegorz Gadamski

Michał Zakielarz

Łukasz Kuś

Jan Wojtowicz

Maksymilian Chudzikiewicz

Kamil Żyłka

Dominik Draguła

Bartłomiej Draguła

Jakub Dereń

Dominik Obara

Karol Owsiany

Jakub Dobrowolski

Karol Bąk

Maciej Draguła

Michał kałuziński

Hubert Pietryka

Hubert Piotrowski

Michał Miksiewicz

Karol Brajta

Mateusz kałuziński

Mateusz Oleniacz

Marek Dmitrzak

Kamil Miksiewicz

Tobiasz Kopylec

Marek Wojtowicz

Maciej Data

Mateusz Wawrzak

Karol Irzyk

Bartłomiej Zubel

Kamil Gibała

Szczepan Szmyd

Wiktor Korfanty

Filip Paczkowski

Michał Fijałka

Mikołaj Tarasek

Michał Haduch

Hubert Sabik

Kamil Dmitrzak

Kacper Targowski

Kacper Piotrowski

Kornel Wojtowicz

Joachim Fic

Patryk Smętek

Dominik Helon

Adam Miksiewicz

Oliwier Kudła

Kacper Dytko

Szymon Szmyd

Jakub Wróbel

Norbert Zdziarski

Krystian paczkowski 

Sebastian Stańko

Oliwier Buczkowicz

Jan Haduch

Jakub Pilawski

Maciej Janusz

Szymon Zubel

Kacper Malinowski

Kacper Chęć

Mateusz Prokopowicz

Kacper Gowda

Michał Janusz 

Karol Paczkowski

Miłosz Dmitrzak

Kacper Przybyła

Michał Wilk

Łukasz Rzepka

Antoni Gut

Krystian Drożdzal

 Maksymilian Pietrasz

Jakub Bober

Marcel Gazdowicz

Michał Zdziarski

Konrad Ryba

Rafał Czechowski

Mikołaj Draguła

Jakub Kucharski

Artur Ruszel

Hubert Fijałka

Jacek Borkowski

Kacper Sobota

 Szymon Niemiec

 Kamil Pytlak

 Witold Wróbel

Aleksander Gregorowicz

 Piotr Jasterzębski

 Maciej Zakielarz

 

Mateusz Pytlak

Mikołaj Musiałek

 

Miłosz Draguła

 

Bartłomiej Frańczak

Szymon Rzepka

Jonasz Szklarz

Gabriel Sowiński

Andrzej Data

Jakub Dobrowolski

Jakub Irzyk

Marcel Malinowski Konrad Jurczak Adam Frańczak

Kacper Rzedzicki

Paweł Kalandyk

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00