TERMINY DYŻURÓW W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA

Wrzesień - Styczeń

Dzień

6.30

8.00

9.30

11.00

12.15

16.00

    25.09.2016 Gr. V
Gr. VI
Gr. I
Gr. II
Gr. III
Gr. IV
    02.10. Gr. IV
Gr. V
Gr. VI
Gr. I
Gr. II
Gr. III
   09.10 Gr. III
Gr.IV Gr. V
Gr. VI
Gr. I
Gr. II
    16.10 Gr. II
Gr. III
Gr. IV
Gr. V
Gr. VI
Gr. I
   23.10 Gr. I
Gr. II
Gr.III 
Gr. IV
Gr. V
Gr. VI
   01.11 Gr.VI 
Gr. I
Gr. II
Gr. III
Gr. IV
Gr.V

  06.11

Gr. V
Gr. VI
Gr. I
Gr. II
Gr. III
Gr. IV

  13.11

Gr. IV Gr. V Gr. VI Gr. I Gr. II  Gr. III
   20.11 Gr. III  Gr. IV Gr. V Gr. VI Gr. I Gr. II
   27.11 Gr. II Gr. III  Gr. IV Gr. V Gr. VI Gr. I
    04.12 Gr. I Gr. II Gr. III Gr. IV Gr. V Gr. VI
    11.12 Gr. VI Gr. I Gr. II Gr. III Gr. IV Gr. V
   18.12 Gr. V Gr. VI Gr. I Gr. II Gr. III Gr. IV

  25.12

Gr. IV Gr. V Gr. VI Gr. I Gr. II Gr. III

  26.12

Gr. III Gr. IV Gr. V Gr. VI Gr. I Gr. II

01.01.2017

Gr. II Gr. III Gr. IV Gr. V Gr. VI Gr. I

06.01

Gr. I Gr. II Gr. III Gr. IV Gr. V Gr. VI

08.01

Gr. VI Gr. I Gr. II Gr. III Gr. IV Gr. V

Na Msze św. o godz. 18.00 mogą przyjść osoby, które nie były na swoim dyżurze i wówczas nie otrzymują ujemnych punktów

SŁUŻENIE W TYGODNIU:

Grupa

Rano

Wieczorem

Msza o 16:00

I

Poniedziałek

Wtorek

Środa

II

Wtorek

Środa

Czwartek

III

Środa

Czwartek

Piatek

IV

Czwartek

Piątek

Sobota

V

Piątek

Sobota

Poniedziałek

VI

Sobota

Poniedziałek

Wtorek

ZBIÓRKI:
Środa 16:30 - Kandydaci
Wtorek 16:30 –Ministranci
Środa 18:45 – Lektorzy

 

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:00 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00