NIEDZIELA – 8.10.2017
6.30 + Bronisław, Genowefa, Jerzy Pietrasz
8.00 + Józef
9.30 + Cecylia Rosińska (8 greg.)
11.00 1. Msza św. dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Marii i Andrzeja Myćka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie na dalsze lata
          2. + Tadeusz Szperber, + Krzysztof
12.15 W intencji parafian
16.00 Msza św. dziękczynna w 3 rocznicę ślubu Emilii i Tomasza Bobiec z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie na dalsze lata, dla nich i całej rodziny

18.00 Msza św. dziękczynna w 12 rocznicę ślubu Anny i Macieja z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie na dalsze lata


PONIEDZIAŁEK – 9.10.2017
6.30 1.+ Maciej Jajko
        2.+ Genowefa (f) Majda – intencja od córki Danuty i wnuków wraz z rodzinami
16.00 + Eleonora Niziołek – intencja od wnuczki Diany z rodziną
18.00 1.+ Cecylia Rosińska (9 greg.)
          2.+ Stanisław Zubel – intencja od Józefa Zubla z rodziną


WTOREK – 10.10.2017
6.30 1.+ Józef Terlecki – intencja od niepedagogicznych pracowników Zespołu Szkół w Jabłonicy Polskiej
        2.+ Anna Fic
16.00 + Sylwester i Maria
18.00 1.+ Cecylia Rosińska (10 greg.)
          2. Msza św. dziękczynna w 3 rocznicę ślubu Małgorzaty i Radomira z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie na dalsze lata dla nich i dla Hanny
          3. + Tadeusz Kłopotowski w 1 rocznicę śmierci


ŚRODA – 11.10.2017
6.30 1. + Stanisław Zubel – intencja od teścia Eugeniusza
        2.+ Mieczysław Bałabas – intencja od Roberta Bałabas z rodziną
16.00 + Eleonora i Józef Niziołek – intencja od nauczycieli emerytów Szkoły Podstawowej w Brzozowie
18.00 1.+ Cecylia Rosińska (11 greg.)
          2.+ Stanisława (f) Szarek – intencja od sąsiadów

CZWARTEK – 12.10.2017
6.30 1.+ Stanisław Zubel – intencja od siostry Heleny z rodziną
        2.+ Zofia Frodyma w rocznicę śmierci
16.00 + Genowefa Majda – intencja od Danuty i wnuków wraz z rodzinami
18.00 1. + Cecylia Rosińska (12 greg.)
          2. + Janina Marszałek w 5 rocznicę śmierci


PIĄTEK – 13.10.2017
6.30 1.+ Marek Najda w 2 rocznicę śmierci 
        2.+ Maksymilian i Regina 

16.00 + Franciszek w 15 roczncię śmierci
18.00 1.+ Cecylia Rosińska (13 greg.)
          2. + Emilia, Anna Galik
          3. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski dla mieszkańców Wioski Dziecięcej


SOBOTA – 14.10.2017
6.30 1. + Stanisława (f) Szarek – intencja od sąsiadów
2. + Jan i Karolina 
16.00 + Genowefa Majda – intencja od bratowej Kazimiery i jej rodziny 
18.00 1.+ Cecylia Rosińska (14 greg.)
2.+ Jadwiga Miciak – intencja od dzieci

NIEDZIELA – 15.10.2017
6.30 + Józefa (f) i Mieczysław Obłój
8.00 + Zbigniew Barański w 14 rocznicę śmierci
9.30 1.+ Cecylia Rosińska (15 greg.)
        2. Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie na dalsze lata dla Grzegorza
11.00 + Andrzej i Władysław
12.15 W intencji parafian
16.00 Msza Święta dziękczynno - błagalna ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Pani Ognistej (Nowennowa)
18.00 + Marek Burnat – intencja od rodziców i brata Huberta i żony z synkiem

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00