1.Dziś Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej połączona ze zmianą tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w piątek -Marii Magdaleny, w sobotę– św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.

3. W najbliższą niedzielę (24.07) w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa błogosławieństwo kierowców i poświecenie pojazdów mechanicznych podczas każdej Mszy świętej. Razem z MIVA Polska chcemy dziękować Bogu za bezpieczne podróże i jako znak tej wdzięczności pragniemy ofiarować od każdego z nas 1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy na środki transportu dla polskich misjonarzy. Złożone z tego tytułu ofiary przekażemy naszemu rodakowi posługującemu w Paragwaju ks. Andrzejowi Dańko. Ofiary prosimy składać do skrzynki z napisem „ Miva Polska”, która będzie wystawiona pod chórem za ławkami. Tam też będą wyłożone różne gadżety dla kierowców, jak w latach poprzednich. Poświęcenie samochodów na placu kościelnym, na parkingu przy plebani, przy budynku Kolegium i za murem kościelnym ( za dzwonnicą).

4. Najbliższa niedziela jest także Światowym Dniem Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez Ojca Świętego Franciszka.

5. Dziękujemy Parafianom Rejonu Podlesie za przygotowanie dzisiejszej Liturgii Słowa na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o to Parafian rejonu Potok.

6. W minionym tygodniu do grona aniołów w niebie dołączyła z naszej parafii Michalinka Widziszewska. Przez serce Maryi dziękujmy Bogu za dar Jej życia i prośmy o potrzebne łaski dla Jej Rodziców i siostrzyczek: Zdrowaś Maryjo… Do domu Ojca odszedł również śp. Tadeusz Duplaga. Wołajmy o niebo dla Jego duszy: Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

7. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask , których dawcą jest sam Bóg, opieki naszej Pani Brzozowskiej, św. Józefa i Waszych świętych Patronów. Życzymy ponadto Radosnych spotkań przy stole rodzinnym. Wszystkim Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00