1. Nieszpory dzisiejsze o godz. 15.40. Przed kościołem zbierane są ofiary dla puszek z  przeznaczeniem dla ofiar ostatnich tragedii, które miały miejsce w Polsce.

2. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Bardzo prosimy, aby ze spowiedzi skorzystali uczniowie rozpoczynający nowy rok szkolny i katechetyczny. Spowiadamy podczas mszy świętej porannej i wieczorem od godz. 17.30. W czwartek i  piątek spowiedź święta od godz. 16.30. Chorych odwiedzimy z posługą kapłańską w piątek w godzinach przedpołudniowych. Modlitwy prowadzone przez członków Honorowej Straży NSPJ w piątek od godz. 8.50. Dodatkowa msza święta o godz. 9.30. Wymiana bilecików podczas każdej mszy świętej.

3. W sobotę nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca od godz. 8.30. Dodatkowa msza święta o godz. 9.30.

4. Dziękujemy parafianom rejonu Borkówka za przygotowanie dzisiejszej liturgii słowa, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgie słowa przez parafian rejonu Rynek.

5.W najbliższą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca podczas mszy świętych adoracja Najświętszego Sakramentu i poświęcenie dewocjonaliów.

6. W dniu 29 sierpnia będzie zbiórka makulatury i puszek na misje, w Starej Wsi - przy Straży Pożarnej do godziny 11.00.

7. Bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej Księży wikariuszy, którzy zostali skierowani do posługi duszpasterskiej w naszej parafii : Ks. Piotra Sobolaka, Ks. Bożydara Sztanka i Ks. Łukasza Staszewskiego. Księżom życzymy radości z pełnienia służby dla Boga i ludzi w naszej wspólnocie parafialnej. Ks. Piotr przejmie opiekę nad Honorową Strażą, Grupą AA i Stowarzyszeniem na rzecz osób z niepełnosprawnością umysłową. Ks. Bożydar przejmie opiekę nad Domowym Kościołem i Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich, a Ks. Łukasz nad Chórem, scholą i Oazą. Siostra Przełożona Sióstr Służebniczek posługujących przy naszej parafii przejmie opiekę nad Dziewczęcą Służbą Maryjną (tzw. Maryjki). Ponadto witamy w naszej parafii Siostrę Agatę Łukacz, która przejmie obowiązki wystroju i dekoracji w naszej świątyni.

8. W związku z licznymi prośbami rodziców młodzieży uczęszczającej do szkoły w Miejscu Piastowym, firma transportu NIKITRAS uruchomiła od września linię przewozowa z  Brzozowa do Miejsca Piastowego przez Haczów. Szczegóły będą umieszczone na stronie internetowej firmy NIKITRAS.

9. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa, nowo przybyłym kapłanom i Siostrze Agacie życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów. Życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy ponadto szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00