OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
II NIEDZIELA ADWENTU – 8.12.2019.
UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

1. Przeżywamy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem na Wschodzie. Przed kościołami w całej Polsce zbierane są ofiary do puszek z  przeznaczeniem na pomoc tym Kościołom.

2. W dniu dzisiejszym Nieszpory popołudniowe o godz. 15.40.

3.Honorowa Straż NSPJ w drugie wtorki miesiąca ma swoje spotkanie modlitewno – formacyjne po Mszy świętej wieczornej. W tym miesiącu zapraszamy członków Honorowej Straży NSPJ na godz. 17.30 do wspólnego odśpiewania Godzinek ku czci NMP.

3. W piątek (13.12) Msza święta o godz. 18.00 połączona z uroczystościami 38 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w naszej Ojczyźnie.

4. Dziękujemy parafianom rejonu Podwale , Kopernika 1,3, Bielawskiego 2. za przygotowanie liturgii Mszy świętej na dzisiejszą niedzielę na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii Mszy świętej na godz. 11.00 parafian rejonu Kopernika 5,7,9, Osiedlowa i Asnyka.

5. W najbliższą niedzielę nowenna do naszej Pani Brzozowskiej połączona ze zmianą tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.
6. Za ławkami wyłożone zostały świece na stół wigilijny. Nabywając je wspomagamy Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
7. W przyszłym roku (2020) od piątej niedzieli Wielkiego Postu przeżywać będziemy Misje Parafialne. Już dzisiaj zwracamy się do wszystkich Parafian z gorącym apelem o modlitwę w tej intencji.
8. Jutro (9.12) odbędzie się w Sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie o godz. 16.00 spotkanie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z mieszkańcami Powiatu Brzozowskiego. Wejście na salę od godz. 14.00. Liczba osób ograniczona. Osoby udające się na spotkanie proszona są o zabranie dokumentu tożsamości.

9.Brzozowscy Policjanci przestrzegają przed oszustami, którzy podają się za pracowników gazownictwa i okazując fałszywą legitymację wchodzą do domów i nakazują podpisanie rzekomej nowej umowy dotyczącej dostawy gazu do gospodarstw domowych. Policjanci apelują, aby pod żadnym pozorem nie okazywać im dokumentów tożsamości oraz nie wpuszczać osób obcych do swoich domów

10.W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Mariana Nowaka i Eugeniusza Śnieżka. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

11. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa, niech towarzyszy na ścieżkach waszej codzienności opieka Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów. Życzymy miłych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym i bliskich przyjaciół. Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00