1. Dziś Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej połączona ze zmianą tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.

2. Jutro święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski oraz młodzieży. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Biblijnej.

3. W środę (20.09) o godz. 16.30 zbiórka dla kandydatów na ministrantów a po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej

4. Dziękujemy Parafianom rejonu Szpital za przygotowanie dzisiejszej liturgii Mszy Świętej na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy Parafian rejonu Horybek.

5. W najbliższą niedzielę o godz. 15.00 wyruszymy w pieszej Pielgrzymce do Matki Bożej Miłosierdzia w Starej Wsi. Tam będzie Nowenna do Matki Miłosierdzia a następnie Msza Święta sprawowana w intencji naszej Parafii. Już dzisiaj zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania, a kto by nie mógł, to można podjechać samochodem. Ufamy też, że pogoda będzie nam sprzyjać. Poprzez nasze pielgrzymowanie chcemy uprosić Boże błogosławieństwo dla naszej brzozowskiej Parafii.

6. W najbliższą niedzielę gościć też będziemy w naszej Parafii brata Zdzisława Olejko, który posługuje na misjach w Rwandzie. Po każdej Mszy Świętej przed kościołem będzie można złożyć na jego ręce ofiarę z przeznaczeniem na misje w Rwandzie.

7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Umieszczone są artykuły przybliżające ostatnie wydarzenia, choćby beatyfikacja Rodziny Ulmów.

8. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Danutę Niestrzęba. Duszę zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

9. Niech błogosławieństwo Boże, opieka Maryi Matki Pocieszenia, Świętego Józefa towarzyszy Solenizantom( naszemu wikariuszowi ks. Mateuszowi), Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.