1. Dziś nie ma nieszporów. O godz. 15.00 wyruszamy w pieszej Pielgrzymce do Starej Wsi, aby oddać chwałę Panu Bogu przez wstawiennictwo Matki Miłosierdzia. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania i modlitwy.

2. Dziś gościmy w naszej Parafii brata Zdzisława Olejko posługującego na misjach w Rwandzie. Przez swoją obecność pragnie wyrazić wdzięczność za okazywaną pomoc misyjną. Przed kościołem będzie też można złożyć z tego tytułu dar na misje w Rwandzie.

3.Uczniów klas szóstych Szkoły Podstawowej przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy w środę( 27.09) na Mszę Świętą o godz. 18.00. Podczas Mszy Świętej uczniowie złożą deklarację wyrażającą chęć rozpoczęcia formacji przygotowującej do przyjęcia tego Sakramentu.

4. W czwartek ( 28.09) Godzina Święta prowadzona przez Honorową Straż NSPJ od godz. 16.50.

5. Dziękujemy Parafianom rejonu Horybek za przygotowanie dzisiejszej liturgii Mszy Świętej na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy Parafian rejonu Podlesie.

6. W najbliższą niedzielę( 1.10) podczas Mszy Świętych aspersja i poświęcenie dewocjonaliów.

7. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. W najbliższą niedzielę różaniec o godz. 15.30.

8. W przyszłą niedzielę na godz. 12.15 zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej wraz z rodzicami. Podczas Mszy Świętej zostaną pobłogosławione różańce, które dzieci otrzymają na zakończenie Mszy Świętej.

9. Ruch Światło – Życie zaprasza dzieci i młodzież na cotygodniowe spotkania oazowe. Dzieci do klasy piątej zapraszamy do Oazy Dzieci Bożych w piątek o godz. 16.00 w budynku Białej Szkoły. Młodzież za Szkoły Podstawowej od klasy szóstej oraz szkół średnich zapraszamy na spotkania w piątek , które rozpoczyna się Mszą Świętą o godz. 18.00 a po niej spotkanie formacyjne również w budynku Białej Szkoły.

10. W minionym tygodniu odeszli do Domu Ojca śp. Stanisław Gosztyła i śp. Kazimierz Obłój. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

11. Niech błogosławieństwo Boże, opieka Maryi Matki Pocieszenia, Świętego Józefa towarzyszy Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00