1. Dziś Nieszpory o godz. 15.40.

2. Jutro nabożeństwo fatimskie. Początek o godz. 17.30 (różaniec, Msza Święta z kazaniem maryjnym, procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła z odśpiewaniem Litanii Loretańskiej oraz Apel Fatimski) Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W najbliższy wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Na Mszę Świętą o godz. 16.00 zapraszamy uczniów klasy VII ( oddziały a, c) przygotowujących się do Sakramentu bierzmowania.

4. W środę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Na Mszę Świętą o godz. 16.00 zapraszamy uczniów klasy VII ( oddziały b, d).

5. W środę po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

6. We czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Biblijnej.

7. W sobotę święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz młodzieży.

8. W przyszłą niedzielę (19.09) ROZPOCZĘCIE MISJI ŚWIĘTYCH PARAFIALNYCH.
Msze święte z naukami misyjnymi w porządku niedzielnym. Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej połączona ze zmianą tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15 ( a nie jak na plakacie i folderach, że o godz. 15.40 – nieszpory). O godz. 20.00 Apel Jasnogórski, na który serdecznie zapraszamy. Program na kolejne dni Misji podany będzie za tydzień. Przypominamy, że Misje Święte poprowadzą ks. Aleksander Radecki i ks. Janusz Zabłocki z diecezji wrocławskiej.

9. Dziękujemy Parafianom rejonu Podwale, Kopernika(1,3), Bielawskiego 2 za przygotowanie liturgii słowa na dzisiejszą niedzielę, zaś za tydzień prosimy o przygotowanie liturgii słowa przez Parafian rejonu Kopernika (5,7,9), Osiedlowa i Asnyka.

10. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich działające przy naszej Parafii rozpoczęło nowy rok pracy i formacji Mszą Świętą w święto Narodzenia Matki Bożej. W dniach 25.09 – 26.09 odbędzie się doroczna pielgrzymka Stowarzyszenia na Jasną Górę połączona z zawierzeniem rodzin Maryi, Królowej Polski.

11. Burmistrz Brzozowa informuje, że Przewodniczący Zarządu Osiedli nr 1 i nr 2 w Brzozowie zwołali na 19 września zebranie z mieszkańcami Brzozowa, które odbędzie się w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego o godz. 17.15.

12. Przypominamy, że na stoliku z prasą katolicką wyłożony został program Misji Świętych Parafialnych.

13. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy radosnych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym. Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania. Duchowo też przygotowujmy się do Misji Świętych Parafialnych polecając siebie i Księży Misjonarzy.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00