1. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie dla dorosłych są o godz. 17.30, zaś dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 15.30. W niedzielę zaś o godz. 15.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Jutro spotkanie Grupy Biblijnej . Msza Święta o godz. 18.00, a następnie spotkanie formacyjne w budynku białej Szkoły. Bardzo mile widziani są też nowi uczestnicy. Spotkania Grupy Biblijnej w tym roku duszpasterskim odbywać się będą w pierwszy poniedziałek miesiąca. Msza Święta o godz. 18.00 i spotkanie formacyjne, oraz w trzeci poniedziałek miesiąca. Msza Święta o godz. 16.00 i prowadzone lectio divina przed Najświętszym Sakramentem.

3. We wtorek (3.10) Msza Święta o godz. 10.00 z udziałem Przedszkolaków z Przedszkola NR1 I NR2 z okazji świętych Aniołów Stróżów. W środę na wieczorną Mszę św. zapraszamy wszystkich ministrantów. Zbiórka dla kandydatów na ministrantów w środę o godz. 16.30.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek , pierwszy , piątek i pierwsza sobotę miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych , jak również tych powołanych od godz. 16.50. Spowiedź święta w czwartek i piątek od godz. 15.30 – 16.30, oraz od godz. 17.00 – 18.00. W piątek modlitwy prowadzone przez Honorową Straż NSPJ od godz. 8.50. Msza Święta wynagradzająca o godz. 9.30. Wymiana bilecików Honorowej Straży NSPJ po każdej Mszy Świętej. Chorych odwiedzimy z posługą kapłańską w godzinach przedpołudniowych.

5. W sobotę nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca. Początek nabożeństwa o godz. 8.30. Serdecznie zapraszamy. W Starej Wsi w Domu Generalnym Sióstr Służebniczek Męski Różaniec. Początek nabożeństwa o godz. 8.00. W tym miesiącu na to wydarzenie organizatorzy zapraszają mężczyzn z rodzinami.

6. Dziękujemy Parafianom rejonu Podlesie za przygotowanie dzisiejszej liturgii słowa na godz. 11.00, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie Parafian rejonu Potok.

7. Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną. Za złożony dar serca składamy staropolskie „ Bóg zapłać”. Jesteśmy na etapie spłacania wykonanych, a nie zapłaconych jeszcze prac przy budynku domu parafialnego (Plebanii) i zaciągniętych pożyczek.

8. W minionym tygodniu na cmentarzu w Humniskach została pochowana śp. Zuzanna Skopińska, która ostatnie lata spędziła na terenie naszej parafii. Duszę zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

9. Wszystkim Solenizantom (Naszemu Księdzu Proboszczowi Franciszkowi), Jubilatom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu rocznice swoich urodzin, sakramentu małżeństwa życzymy obfitości łask płynących od Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego, opieki Matki Bożej, św. Józefa oraz waszych świętych Patronów, życzymy radosnych spotkań przy niedzielnym stole w gronie rodzinnym. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00